AnnaCZ AnnaCZ komentáře u knih

Třetí díl byl pro mne spíše zklamáním. Děj se vůbec neposouval, dlouhé popisy minulosti postav mi přišly naprosto zbytečné. Na rozdíl od předešlých dvou dílů, které jsem hltala, do posledního dílu jsem se spíš nutila, abych knihu vůbec dočetla... Ale celkově příběh Milénia se mi velmi líbil.

02.01.2014 3 z 5

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

I druhý díl super. Jen jsem nepochopila proč tak zdlouhavý začátek :-( Ale pak jak se to "rozběhlo" tak bezvadné, napínavé počtení :-)

31.10.2013 4 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Trochu drsnější než jsem čekala a konec na mě docela zdlouhavý, ale jinak bezva napínavá knížka. Hned začínám číst další díl...

21.08.2013 5 z 5

Tanec s draky 1 Tanec s draky 1 George R. R. Martin

Do série "Píseň ledu a ohně" jsem se fakt zbláznila, ale... už mi to přijde hodně zdlouhavé, zbytečně vyplněné nudnými odstavci a někdy i kapitolami... Už knížku nehltám jako u minulých dílů. A co mě nejvíce "naštvalo", že mají být další dvě knihy, které ještě ani nejsou napsané :-( To je jak nekonečná telenovela :-( ... Dávám hodnocení knížky 4 hvězdičky, ale je to spíš proto, že se mi líbí Píseň ledu a ohně jako celek. Prostě jen škoda, že to GRRM tak zbytečně protahuje...

19.09.2012 5 z 5

Lovec draků Lovec draků Khaled Hosseini

Krásná knížka, velmi dojemný (a zároveň drsný) příběh. Rozhodně doporučuji!

04.08.2012 5 z 5

Bouře mečů 2 Bouře mečů 2 George R. R. Martin

Byly okamžiky, kdy jsem byla na G. R. R. Martina naštvaná, jaké osudy připravil pro mé oblíbence... Ale samozřejmě jsem knihu neodložila a přečetla "jedním dechem". Super... a hned na další (Hostina pro vrány).

16.07.2012 5 z 5

Bouře mečů 1 Bouře mečů 1 George R. R. Martin

Parádní knížka :-) Hru o trůny ani Střet králů jsem nečetla. Navázala jsem na seriál HBO Hra o trůny, sice jsou v seriálu drobné odchylky od knížky, ale to vůbec nevadilo... Hned se pouštím do dalšího dílu ;-)

01.07.2012 5 z 5