Anezkastepanova Anezkastepanova komentáře u knih

Winter Winter Marissa Meyer

Jedno z nejlepších zakončení knižní série vůbec! Mé romantické touhy byly naplněny a všechny otázky zodpovězeny! Jsem nadšena. Naprosto.

15.11.2016 5 z 5

Cress Cress Marissa Meyer

Zatím nejlepší díl, napínavý, nepředvídatelný (přesně to je u knížek nejlepší). Navíc mam ráda,když autorka nenechává postavy umírat jen tak bez důvodu,aby naplnila děj,jako to bylo třeba u Divergence. Miluju Kaie. Prosim,vydejte Winter.

23.02.2016 5 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Jedna z mých nejoblíbenějších knížek ♥. Z Tris nejsem nijak odvařená, je taková suchá, bez správného smyslu pro humor. Koho ale naprosto miluju je Čtyřka. To je asi vážně moje nejoblíbenější postava ze všech knížek, které jsem kdy přečetla. Je dokonalej. Achjo. Tenhle díl je asi nejlepší z série. Dvojka není až tak zábavná a i trojka je o chlup horší, než jednička. Každopádně mám ráda i filmové zpracování, ale tam mi chybí důležité postavy jako Uriah, Lynn, Shauna, Zeke a Marleen. Jsou moji oblíbení a ve filmu nejsou!? Jakto? 5/5

Drakie Drakie Sophie Jordan

Tak teď trochu váhám, jestli mám číst dál. Kniha mě pohltila, to ano, přečetla jsem jí za jednu noc, místo cvičení na zkoušky, ale přijde mi to jako ztráta času. Téma mě nechytlo, Jacinda mi přišla otravná a její sestru bych uškrtila. Will byl fajn, ale představoval moc tajemna najednou. Jinak ale plno hezkých nápadů, povahových rysů.. já ty tři hvězdy dám. Ne všechno mě musí bavit. Ještě uvidím, jestli se rozhoupu ke koupi dalších dílů. Asi podle nálady.

04.01.2016 3 z 5

Na vine sú hviezdy Na vine sú hviezdy John Green

Já miluji Johna Greena a jeho schopnost psát dlouhé a poučné monology postav, které v sobě vždycky mají nějaký hlubší význam. Tohle jsem obdivovala i u jeho knížky Hledání Aljašky a tady je to ještě viditelnější. Jako každý jsem knížku obrečela. Bylo mi od začátku jasné, že jeden z nich zemře, ale tak nějak jsem k tomu na konci nebyla připravená. Každopádně úžasná kniha plná naděje a zklamání, nemoci a bezmoci. (Mimochodem, slovenský název Na vine sú hviezdy mi přijde strašný :-))

Cinder Cinder Marissa Meyer

Já se do téhle knížky naprosto zamilovala! Okamžitě se vrhám na další díly. Já jakožto velký milovník sci-fi a fantasy nechápu, jak jsem se k ní mohla dostat až takhle pozdě. Jo a taky moc miluju Kaie. Nesmírně se těším, jak to s nimi dopadne. Nesnáším královnu Levanu. A mám rádacdoktora :-) Radši jdu číst dál.