aneta8wdx aneta8wdx komentáře u knih

Rod země a krve Rod země a krve Sarah J. Maas

(SPOILER) Mám Maas moc ráda. Obdivuji její fantazii se kterou tvoří nové, velmi propracované světy. Mám od ní přečtené Dvory, které byli úžasné, ale tohle byla teda jízda. Prvních několik desítek stran jsem tápala, než jsem se zorientovala a chytla styl, ve kterém je kniha napsaná, pak ale dostal příběh spád a kniha se četla skoro sama, přes to, že má skoro 800 stran. No a ten závěr? Obrečela jsem ho hned několikrát . Jen je mi líto Bryce a Hunta, že jim nebyla dopřána pořádná "chvilka"

12.05.2024 5 z 5

Lapeni Lapeni Emily McIntire

(SPOILER) Velmi zajímavé pojetí Hooka. Z naprosto záporné postavy z pohádek se vyklube zničená oběť zneužívání. Z Hookovy temné povahy mi naskakovala husí kůže a hlavní hrdinka si s ním poradila nadmíru dobře.

20.04.2024 5 z 5

Co zůstane v lesích Co zůstane v lesích Kate Alice Marshall

S knihou jsem měla ze začátku trochu problém. V jedné třetině jsem ji dokonce na nějakou dobu odložila. Děj poměrně komplikovaný, ač se ze začátku tváří jednoduše. V druhé polovině to bylo lepší, jen mi to pak přišlo zamotané zase až moc.

20.04.2024 3 z 5

Zjizveni Zjizveni Emily McIntire

Serie Never After mě dost baví. Inspirace pohádkami v temném pojetí je hodně zajímavá. Ovšem musím se naučit přistupovat ke každému příběhu opravdu zvlášť. V tomto světle mě tato kniha nedostala tak, jako první díl. Ale i tak mě příběh bavil.

20.04.2024 4 z 5

Trůnu předurčená Trůnu předurčená Hannah Whitten

První díl mě nadchl a nutně jsem potřebovala druhý. S tím jsem ale měla trochu problém. Začátek mi přišel takový nijaký. Nebyla jsem schopná se začíšt. Potom ale děj dostal ten správný spád a už mě to zase bavilo. Za mě autorka umí velice dobře popsat prostředí a pocity postav.

20.04.2024 4 z 5

Hraj o svůj osud Hraj o svůj osud Stella Tack

Kniha mě moc bavila. Ze začátku jsem úplně nevěděla, co se z toho vyklube ale děj mě poměrně rychle chytil a pak už nešlo odložit. Těším se na pokračování.

20.04.2024 5 z 5