Anet95 Anet95 komentáře u knih

Mengeleho dvojče A-782 Mengeleho dvojče A-782 Pavel Baroch

Tato kniha mě celkem zklamala, o holocaust se hodně zajímám, vím o něm dost, ale těch kdo přežil Mengeleho je opravdu minimum, proto jsem se na tuhle knížku tolik těšila. Zklamalo mě, že se začalo mluvit konkrétně o pokusech, byla půlka knihy pryč a vlastně všechno už jsem věděla. Bohužel mě to zklamalo

29.03.2021 3 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Neříkám, že kniha je špatná, ale na tak strašnou dobu plnou násilí a hrůz je tam popsáno málo detailů, myslím, že by mohla být psána hlouběji

26.03.2021 2 z 5

Zachránila mě slza Zachránila mě slza Angele Lieby

Tohle je kniha, na kterou nejsou vhodná slova. Nádherný příběh, neuvěřitelný

26.03.2021 5 z 5

Dva prstýnky Dva prstýnky Millie Werber

Skutečný příběh, čtivý, jen mi vadilo to, že autorka během příběhu několikrát prozradila, že přežila a jak si povídali když byly všichni spolu, to mi zkazilo celkově čtení, už někde v půli bylo jasné jak to dopadne, proto mě to od půlky nebavilo. Ale jinak hezké.

04.12.2016 3 z 5

V pekle plynových komor V pekle plynových komor Shlomo Venezia

Dobře se četla, líbila se mi upřímnost v knize. Poradil by mi někdo ještě nějakou na toto téma, která se dobře čte?

28.11.2016 5 z 5

Hra na pavoučka Hra na pavoučka Zuzana S.

Mě nepříjde, že je ta knížka špatná. Je čtivá a smutná. Chápu spisovatelka, že má averzi na muže, kdo by neměl se zkušenostmi jaké má ona?

24.11.2016 4 z 5

Zotročená - V pasti obchodníků s bílým masem Zotročená - V pasti obchodníků s bílým masem Sarah Forsyth

Silný příběh, přečteno jedním dechem, vžít se do té situace ani nejde. Knížka je úžasná

13.02.2016