Aneri8 Aneri8 komentáře u knih

Písařka ze Sieny Písařka ze Sieny Melodie Rose Winawer

Moc krásný příběh - jak ze současnosti, tak ze středověké Sieny a Itálie. Děj mě uchvátil, že jsem měla knihu brzo přečtenou. Dávám za 5.

03.02.2019

Temné tajemství rodu Černínů Temné tajemství rodu Černínů Charlotte Link

Knihu jsem četla "jedním dechem" ... Mám moc ráda historické příběhy a tento byl pro mne velice zajímavý, neboť o třicetileté válce jsem moc knih nepřečetla. Ale po něčem se nyní poohlédnu. Postavu Valdštejna jsem vždy měla ráda, v této knize je toho ale hodně málo. Nevadí, příběh lásky, citů, ponaučení a polepšení hlavní hrdinky je napsán krásně a krásně se četl.

27.10.2018 5 z 5

Počátek Počátek Dan Brown

Kniha se mi moc dobře četla, děj ubíhal a napínavých akcí bylo také dost...a hlavně zajímavostí ... takže, další povedená kniha od D. Browna ! Řekla bych, že po Šifře nejlepší ...

09.04.2018

Sedmá pohroma Sedmá pohroma James Rollins (p)

Opět skvělá nová kniha od J. Rollinse. Nevím, čím to je, ale čtení mi šlo pomaleji, než jindy ... v určitých kapitolách. Celkově o trochu slabší než předešlé knihy. I tak bezva čtení. Dávám 4.

18.10.2017

Poslední anglická královna Poslední anglická královna Steve Robinson

Bezvadný genealogický thiller se spoustou pátrání po různých historicky zajímavých místech. Ani na chvíli jsem se nenudila ! Dávám plným právem za 5.

18.10.2017 5 z 5