andrea5753 andrea5753 komentáře u knih

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Líbilo se mi to, není to sice žánr, který bych četla často, ale ráda ho do četby zařazuji. Příjemné a oddechové čtení, sympatičtí hlavní hrdinové a krásný popis krajiny.

27.04.2023 5 z 5

Děsy Leigh Harkerové Děsy Leigh Harkerové Darcy Coates

Moc moc povedená kniha, úplně jiná, než přechozí strašidelné domy. Ze začátku jsem měla pocit, že vůbec nerozumím co se děje a přemýšlela jsem nad různými variantami. A pak se to rozjelo a vše dávalo smysl. Byla to paráda!! Za mě 5 hvězdiček a bez debat.

14.05.2023 5 z 5

Krámek se starožitnostmi Krámek se starožitnostmi Paula Brackston

Musím uznat, že kniha se velmi povedla, neuvěřitelně mě bavila, vtáhla mě do děje, dojímala mě, prostě bez diskuze 5x hvězdička, těším se na další knihu.

06.10.2022 5 z 5

Ti, co vidí Ti, co vidí J.R. Erickson

A mě se to líbilo, bavil mě děj i ty časové linie, parádní oddechové čtení. Takže za mě plný počet hvězdiček.

14.04.2023 5 z 5

Tajemství čokoládovny Tajemství čokoládovny Paula Brackston

Pááni, to byla jízda, opět se mi kniha líbila. Byla jsem zvědavá jak to celé dopadne. Za mě bez diskuze 5 hvězdiček.

04.11.2022 5 z 5

Dům tajemných stínů Dům tajemných stínů Darcy Coates

Kniha se mi moc dobře četla. Jaký já jsem měla strach..páni. Za mě určitě plné hodnocení.

14.11.2022 5 z 5

Přízraky Brynn Wilderové Přízraky Brynn Wilderové Wendy Webb

Tento mysteriozní příběh se mi velmi líbil, atmosféru knihy jsem si velmi užila. Spisovatelka dokáže velmi dobře popsat krásu prostředí a také se mi líbilo, jak byly popsány stádia Alzheimera. Bylo fajn opět se setkat se Simonem a Katy. Takže 5 hvězdiček za tento , jak jsem již napsala, mysteriozní příběh.

30.09.2022 5 z 5