Almo74 Almo74 komentáře u knih

Smysluplné vztahy: Klíč ke svobodě Smysluplné vztahy: Klíč ke svobodě Michal Bartoš

Drahe a o nicem... tedy, ne uplne, ale urcite jsem cetla lepsi knihy, s navodem, jak na ten smysluplny vztah jit. Toto mi prisla jen teorie, jak by to melo vypadat a dozvedela jsem se, ze autori si prosli rozchodem, pak se potkali a ladi jim to... nic noveho jsem se nedozvedela, ani mi to neslo cist, jak to bylo nudne. Ani z tech pribehu jsem se moc nedozvedela - clovek, ktery je nejak vychovan, cilevedome si jde za svym, neco vybuduje, pak prijde vyhoreni a najde si konecne to sve. Ok, ale co dal, co tim chtel autor rici?

12.06.2021 1 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Libilo se mi to. Zadna narocna literatura, nicmene poutave, ctive a vetsinou i zabavne napsane. Jsem rada, ze to neskoncilo happy endem, jak se chvilemi mohlo zdat... zivot je nekdy boj. Posledni stranky jsem probrecela, jak jinak...

12.06.2017

Rosiin sladký krámek snů Rosiin sladký krámek snů Jenny Colgan

Dovolenkove cteni. Prijemne se cte, docela i vtipne. Krasne popsan zivot anglickeho mestecka a jeho obyvatel...

10.02.2018

Tak trochu jsem vedela do ceho jdu... v tom jsem se nemylila - dej je sice tak nejak stale postejny - prijede, seznami se, neco vice vypije nez poji, zepta se “jak se Vam tu zije” a jede se dal na kavu... ale i tak... jsem pred koncem knihy a uz ted me to mrzi. Tak krasne napsany sloh jsem uz dlouho necetla! Proste to nema chybu! Holt se trefil do me chripkove epidemie, Jiraska si necham na (j)indy. Jo, Kmotr od Puza je strasne napinavy, ale zase mu chybi ty slovni obraty. Proste dat do jedne knihy oboji podle mne ani nejde. Navic si celou trasu pekne overuji na googlu i bookingu, tim se moje radost nasobi, pac taky rada cestuji, nicmene jsem zelenac - vyrazit jako princladik, tak me polozi hned prvni stakan cehokoli a nevyjedu ani kopecek v Beskydech. Cte se to tak lehce, ze si rikam, co bude dal

20.02.2018 5 z 5

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Knihu nectu, posloucham jako audio v aute. Namluvila Tereza Bebarova a Milos Taborsky. Pred nekolika lety jsem knihu doma mela, ale prelouskala jsem par stran a odlozila. Ted se nemuzu dockat, az kazdy den vyjedu autem. Jsem v polovine a velmi se mi to libi. Tereza se nadherne posloucha, ma zajimavy hlas i intonaci, pribeh je napjaty a poutavy. Doporucuji.

31.05.2017