alis1 alis1 komentáře u knih

Ostrov Ostrov Robert Merle

Perfektní kniha, která toho řekne spoustu o lidech a jejich povahách... Merle si mě získal a pouštím se do dalších jeho knih :-)

29.07.2014 5 z 5

Smrt je mým řemeslem Smrt je mým řemeslem Robert Merle

Opravdu perfektní kniha! Úžasné, jak autor dokáže člověka vtělit do tak pozoruhodné osobnosti... Vzhledem k jeho dětsví a výchově rozumím spoustě věcí, které později dělal... Řád a disciplína byly jediné dvě věci, které Rudolfu Langovy dávaly smysl. Zajímavé, podívat se na válku z té druhé strany.

29.07.2014 5 z 5

Pentagram Pentagram Jo Nesbø

HH je prostě závislost! Pro mě autor autorů! Dokonalé čtení a tento díl je jeden z nejlepších! Možná i nejlepší :-)

26.06.2014 5 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Druhý díl se mi ze všech tří líbil rozhodně nejvííc :-)

26.06.2014 5 z 5

Tak trochu "švejkovský humor", parádní úsměvné dílko, ale dle recenzí jsem čekala víc... Film je strašný! Koho pobavila kniha, na film rozhodně nechoďte, je to brak! Určitě si přečtu i analfabetku, humoru není nikdy dost :-)

26.06.2014 3 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Celá trilogie mě nadchla přestože jsem knihu brala do ruky spíše s negativním očekáváním... Je krásné se zasnít a prožít spolu s hrdiny tak krásný příběh lásky :-) Hodně dobrého a zároveň špatného.... Je to šíílený slaďák, ale krásně se čte. Jednoduché čtení na odreagování, které vás buď pohltí a neumíte přestat číst nebo jej hned v úvodu zavrhnete.