AliceNatura AliceNatura komentáře u knih

Řasnatci Řasnatci Dana Kellnerová

Řasnatci jsou dobrou ukázkou, jak slepě a naivně se my ženy dokážeme zamilovat. Celý příběh je dost zajímavý a během četby se člověk ani chvíli nenudí. Oceňuji hlavně, jak dobře je vykreslena psychopatická osobnost manžela hlavní hrdinky. Zaujalo mě také, že sex a perverzní praktiky jsou v knize popsány tak, aby nebyly zbytečně příliš vulgární.

13.11.2016 5 z 5

Ztracený symbol Ztracený symbol Dan Brown

I přes členitost děje a časové odbočky je knížka velmi čtivá a čtenář se v ní neztrácí. Naopak. Každá kapitola odhaluje vzrušující děj, takže není možné skončit se čtením dřív než u poslední stránky. Také oceňuji opětovné implementování víry v sílu myšlenky a moc pravdy, která dle mého názoru způsobuje positivní rezonanci čtenáře s dílem, aniž by si to mnohdy uvědomoval.

12.11.2016 5 z 5

Ženy, které běhaly s vlky Ženy, které běhaly s vlky Clarissa Pinkola Estés

Je to knížka, kterou jsem zrovna potřebovala přečíst. Moc mi pomohla.

13.03.2018 4 z 5

Sebemilenec Sebemilenec Simona Monyová (p)

Opět mi přijde, že tento příběh musel být napsán ze života, i když autorka to popírala. Vždyť se stačí porozhlédnout kolem sebe a spatříme spoustu podobných sebemilenců. Čtení je to rozhodně poučné, oči otvírající.

12.11.2016 3 z 5

Milarepa Milarepa Eduard Tomáš

Těžko se čte, ale příběh je fascinující. Ovšem jen pro duchovně smýšlející čtenáře. :-)

23.12.2016 5 z 5