Alexus035 Alexus035 komentáře u knih

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

(SPOILER) Zatím asi nejlepší kniha kterou Darcy napsala. Líbilo se mi jak vás donutí si v jednu chvíli myslet že vraždil nějaký duch, poté do vás vtluče myšlenku že vraždí někdo z jejích přátel a nakonec to byl duch v těle člověka. Rozhodně doporučuji.

04.12.2022 4 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Knihu jsem si pořídil domů, protože byla doporučena na konci knihy Božská hra. Přišla mi domů a já se od ní nemohl odtrhnout. V jednu chvíli si o postavách myslíte, že to budou nějaké namyšlené ženské, ale ne. V dalších kapitolách se ukažou jako dobré kamarádky. V nějakých částech mě mrazilo.

04.12.2022 5 z 5

Duchové rodiny Folcroftů Duchové rodiny Folcroftů Darcy Coates

(SPOILER) Co bych napsal. Po přečtení všech recenzí jsem se celkem bál že to nebude nic extra, no mýlil jsem se. Není to úplná duchařina, spíš jsem měl od půlky knihy pocit jako kdybych četl nějaký příběh o hře Granny. Bylo to od Darcy trochu něco jiného, ale kvalita stále stejná. Líbilo se mi jak ve mě Darcy dokázala každou chvíli měnit pocity. Jsou ti prarodiče opravdu vrazi? Nebo nejsou a je to jen shoda náhod?

23.12.2022 4 z 5

Tajemství sídla Craven Manor Tajemství sídla Craven Manor Darcy Coates

Trošku méně čtivá než předešlá kniha “Duch domu Ashburnů”, ale také to ušlo

23.12.2022

Tajemství sídla Craven Manor Tajemství sídla Craven Manor Darcy Coates

Co k tomu říci. Je pěkná na přečtení, ale oproti předešlé knize ,,Duch domu Ashburnů” o dost méně čtivá. Děj nebyl tolik děsivý, ale jako taková oddechovka to ujde.

04.12.2022