Alex27 Alex27 komentáře u knih

Štěnice Štěnice Ben H. Winters

Dávám pět hvězd. Sice to není můj šálek čaje, ale čtení mě neskutečně bavilo, i když se mi někdy stalo, že jsem si rozsvítila po celém pokoji a kontrolovala jestli se mi někde ty potvory neusadili. Bylo to pěkné čtení, které jsem nemohla pustit z ruky.

04.10.2015 5 z 5

Svět bez princů Svět bez princů Soman Chainani

Knížka se mi líbila, ale na romantický okamžik Tedrose a Agáty (spoiler) v první knize nemá. Jinak velice se mi líbil děj, i když některé události jsem považovala za až moc silné. Ale kniha nemusí být dokonalá, hlavní je aby se líbila.
A mě se líbila!

17.06.2015 4 z 5

Za hlasem srdce Za hlasem srdce Jacqueline Wilson

Ani tato kniha mě nezklamala. Moc ráda čtu knihy od Jacqueline Wilsonové a tento dojemný příběh mě překvapil, oslnil a potěšil.

10.06.2015 5 z 5

První stříbrná kniha snů První stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Mé sny u čtení ožívaly. Musím přiznat, že by se mi dveře ve snech líbily, objevovat tajemství, slídit, jedním slovem tahle knížka je krásná, perfektně napsaná a doporučuji si ji přečíst.

21.03.2015 5 z 5

Tygrovo prokletí Tygrovo prokletí Colleen Houck

Obálka knihy mě okamžitě uchvátila, komu by se nelíbil roztomilý, tajemný bílý tygr.
Ale příběh .... nevím co bych napsala. Na začátku jsem si myslela, že to bude nuda, ale potom příběh začal nabírat na síle.
A jak říká pár uživatelů, krásná kniha, prostředí, ale nesnesitelná hlavní hrdinka Kelsey, kterou bych definovala jako rozmazlenou, dětinskou podceňovačku!
Tak a to je můj názor.

11.02.2015 5 z 5

Honzíkova cesta Honzíkova cesta Bohumil Říha

Prostě sice stará, ale dobrá kniha.

15.01.2015 5 z 5

Polibek Polibek Jacqueline Wilson

Kniha se mi jakž takž líbila, ale nelíbilo se mi tam jak Sylvie moc lpěla na Carlovi, jak si s ním chtěla hrát jak by jí byly čtyři. Copak nepochopí, že jim je třináct nebo kolik?
Jinak velice pěkné.

15.01.2015 3 z 5