aelfric aelfric komentáře u knih

Svědectví Svědectví Stephen King

Fantastická vize biblické síli, jejiž čas ješte příde, kde každa čast ma svuj smysl, finale abslutně užasne, vše do sebe krásně zapadá, pro mně příběh, jenž dosahl dokonalosti, četl jsem 2x.

16.09.2018 5 z 5

Boss Babiš Boss Babiš Jaroslav Kmenta

Vrcholne trapná romanová fikce hrající si na dílo faktu, od člověka, jenž ani neumí pořádne psat. Kalouskův stín zalovil ve fantazii, starych novinách a vyrobil Stalina současnosti, hrozbu hrstky zbohatlíku, do ktoré pořád touží patřit, a pro ktere napiše cokoli. Pražská kavárna vzdychá štestím. Hrůza!!!

07.04.2018 odpad!

Mainstream Mainstream Miroslav Pech

(SPOILER) Totalní hrůza, nic horšiho jsem ješte nečetl! Nikdy!! Ustřední přiběh nema hlavu a ani patu, plytke dialogy, trapny přibeh a tom jak fotr najde porno fotky stary, je s toho na sračky, potka kamoše, ten mu da pistoli (bežna věc v Česku), jde se starou na chatu a tam si vystřeli mozek z hlavy, stara je odřezana dlouho sama s mimčem, protože hafo snehu dlouhe měsice ( typicke v Česku), hodi stareho do mrazaku, a nakonec si o i uvaří, coby ne, když neni dlabanec, nikdo je nehleda, nikomu neschazej, do prace trouba asi nechodí, pošta tam nejezdí, a nejvetší perla je, jak buchta vyjde se sekerou ven, pokaci strom nanosi polinka a topí! Pražak s panelaku! Šestice vychytanych povidek,, kde si pan spisovatel hraje na Kinga katastrofu dovršuje, jedna horší než druha, ne každej kdo umi psat, by se mněl vyblít na papír!

06.09.2020 odpad!

Pandemie a začalo to jako chřipka.. Pandemie a začalo to jako chřipka.. Daniel Kalla

Velice působivá kniha, vzhledem k podobnosti příběhu z roku 2004, k udalostem počátku 2020 ve skutečnosti, taky epidemie, příbuzna z SARS a MERS, taky rozšíření z Číny, rozšířená sebevražedným spůsobem fundamentalistickými muslimy, doporučuji.

21.02.2020 5 z 5

Clařina válka Clařina válka Clara Kramer

Fenomenálna jízda, jakou dokáže roztočit jen samotný život, nezapomenutelný příběh, fantasticky znejízí momentky, jako abslutne zoufalá rodina autorky, na dohled odsunu je navštívena Nemcem Valentinem Beckem, alkoholikem a kurevníkem, jenž jí nabídne pomoc, prostě proto, že Nácky nemusí, rodina je leta schovaná pod podlahou, a nad jejich hlavami pořáda jejich ochránce divoké večírky s esesaky a banderovci, když vyhoří celá ulice, jediný dom Valentina Becka zustane stát, protože, sami židi pomahají hasit, anebo užasny moment, když dvojice malych detí projde v nedeli ráno celym městem nepozorovaně skrz, plnem Němců a banderovců, proste proto, že všichni ty vrazi jsou pravě v kostele, a další paradoxne , absurné situace, jako sám život...

01.08.2020 5 z 5

Běsnění Běsnění Wilbur Smith

Fantasticka jizda Jižní Afrikou, kterou si nemužete nezamilovat díky unikátnímu talentu autora vyprávět příběh...

11.02.2019 4 z 5

Na cizích křídlech Na cizích křídlech Hans Werner Lerche

Průměrne zajímavá kniha popisuje autorovy spomínky na jeho působení v centru kořistních letadel v Rechline u Berlína v letech 1941-5, díky čemu si zaletel na úctihodnych 125 typech letadel, typech dopravnich, bombardovacich, stíhacich, kluzacích a jinych. Dále třeba píše o svych leteckych začátcich, nebo americkem zajetí v Rakousku.

11.03.2015 3 z 5