Adele0511 Adele0511 komentáře u knih

Nelíbánky Nelíbánky Christina Lauren

Takhle už jsem se dlouho nenasmála. Ty dialogy byly úžasné, už jen to vymýšlení jiných jmen určitě stojí za přečtení

02.10.2021

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Absolutní pecka. Kam se hrabe padesát odstínů. Knížka byla zábavná, erotika úplně super. Líbilo se mi, jak se ti dva děsně nesnášeli a pak na sebe hned skočilo - není co dodat, prostě boží

18.01.2019 5 z 5

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

Jsem celkem na rozpacích. Ano kniha se mi líbila, hlavní hrdinové byli fajn, ale asi bych knihu zkrátila tak o třetinu. Když se po roce zase potkali, dali se dohromady tak to bylo asi sto stran pořád dokola, jak je jim dobře jak si to rozdávají atd. V podstatě uprostřed řešili dokola to samé. Což musím říct že už jsem přeskakovala, protože to byla nuda. No a konec už zase super ten jsem hltala...

02.10.2021

Nevinné potěšení Nevinné potěšení Stephanie Laurens (p)

Tahle knížka mě bavila. Vévoda byl super jak jí prostě oznámil že se vemou a Honorie byla taky fajn. Mám ráda hlavní hrdinky, které nejsou uťápnuté puťky, ale umí si taky dupnout, mají svůj názor a rozhodně si z chlapa hned nesednou na zadek

18.01.2019 4 z 5

Láska na zavolanou Láska na zavolanou Madeleine Wickham

Super oddechovka - vtipná, dobře se četla, celkově byla knížka osvěžující. Tak jako u pana Jamasakiho jsem se snad už dlouho nenasmála...Docela by mě zajímalo jak se vztach těch dvou vyvíjel dál.

18.01.2019 3 z 5

Hrdina Hrdina Samantha Young

Za mě teda bohužel zklamání. Knihy od této autorky mám hodně ráda, ale tahle knížka...:-( Začátek nebyl špatný ale asi cca po 30 stránkách jsem už jen rychle listovala a pak přečetla až konec, který měl zase spád. Za mě teda nuda

18.01.2019 2 z 5

Dýchej za mě Dýchej za mě Maya Banks

Tahle kniha mě teda zklamala. Prvních asi 20 stran byla Eliza ranařka a Wade typický alfa frajer. Tohle mám ráda. Ale potom? Jednou se rozbrečela a řvala pořád pořád a pořád. Snad třikrát denně jí musel ujišťovat že ji miluje a ona to stejně pořád nechápala - stala se z ní bulící labilní pipina, nechápu upřímně proč. Jasně měla z Thomase nervy ale pořád se mohla chovat normálně. To její fňukání bych ještě zvládla ale tu nulovou sebedůvěru u agentky? To fakt ne

21.05.2019 odpad!

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Z celé série asi nejlepší knížka.

18.01.2019 4 z 5