adela13 adela13 komentáře u knih

Roztomilé malé lhářky Roztomilé malé lhářky Sara Shepard

Myslím si, že kniha je velice čtivá. Začala jsem ji číst krátce po první serii seriálu. Předtím jsem o knihách vůbec nevěděla,takže jsem byla velmi mile překvapena. Kniha je napsaná moc hezkým stylem a dobře a rychle se čte.
Ale seriál se mi líbil o něco víc. :/
Ale zkusím ještě další díl a třeba se mi kniha více zalíbí.

Pomsta bude sladká Pomsta bude sladká Lisi Harrison

Asi můj nejoblíbenější díl. :)
Bylo dobré, že tento díl se více zaměřil na Alicii, protože v ostatních dílech to bylo spíše o Massi. Občas mi bylo Alicie trošku líto :/ A v tomto díle mi i vadilo,že Massie byla tak moc na Alicii zlá i když byly předtím nejlepší kamarádky.
Tuhle knížku bych určitě doporučila všem co mají rády předešlé díly.

Dívčí parta Dívčí parta Lisi Harrison

Hezky nakreslená knížka. Rychle se četla a já ji měla asi za 2 hodiny přečtenou.

Nevinné Nevinné Sara Shepard

Líbila se mi.
Musím uznat, že první díl knižní serie byl lepší.

03.02.2014

Dívčí parta o prázdninách: Massie - módní policie Dívčí parta o prázdninách: Massie - módní policie Lisi Harrison

Celkem dobrý díl.Osobně bych chtěla taky ten fialový pramen do vlasů, ale je to divné. Tak by si mohla každá holka udělat fialový pramen a získat v obchodě vše co chce? Docela zajímavé. A docela se mi i líbilo jak Massie zabavili rodiče kreditky, takže byla bez peněz. Docela se divím, že to přežila když byla zvyklá vždycky po škole jít do nakupovacího centra apod. :)

03.02.2014

Povedený večírek aneb Past na kluky Povedený večírek aneb Past na kluky Lisi Harrison

Hezký díl.
Bylo dobré jak získaly místnost. Prvně jsem se lekla co to je za místnost, ale pak jsem byla mile překvapena :)

03.02.2014

Dívčí parta o prázdninách: Dylan - věčná potížistka Dívčí parta o prázdninách: Dylan - věčná potížistka Lisi Harrison

Hezký díl a konečně jsme měly možnost se pořádně seznámit s Dylan. Jinak mně mrzí jak ten kluk/nepamatuji si jméno/ a Světlana lžou Dylan :(

Věčné soupeřky Věčné soupeřky Lisi Harrison

Díl se mi líbil a jsem ráda, že vzaly holky zpět do školy. Ale je to asi nejslabší díl z celé série.

Žárlivost aneb to si vypiješ! Žárlivost aneb to si vypiješ! Lisi Harrison

DP v Holywoodu!
První okamžik jsem si myslela, že jim rodiče nedovolí odjet do Holywoodu, protože je v předešlém díle vyloučily z jejich školy. Ale rodiče jim vše dovolili, takže holky mohly odcestovat do Holywoodu ( Dylan a Kristen musely zůstat ve Westchesteru- protože Kristen by to rodiče nedovoly a Dylan tam režišer/nebo kdo to byl/ nechtěl). V první okamžik jsem si myslela, že to vyhraje Massie, ale byla jsem překvapena, že to vyhrála Claire. Ale přála jsem ji to, protože se ji něco konečně podařilo a byla v něčem lepší než ostatní z DP.

03.02.2014

Láska je láska aneb rvačka o kluky Láska je láska aneb rvačka o kluky Lisi Harrison

Kniha se mi líbila.
Massie zde byla moje nejoblíbenější postava. A docela mně vadila Nina - sestřenice od Alicie, která chtěla přebrat všem holkám z dívčí party jejich kluky, včetně Alicie, která ji často bránila.

Zkouška z líbání Zkouška z líbání Lisi Harrison

Docela zábavný díl. V tomto díle byla Massie často nejistá a viděli jsme jí z její pravé stránky.
Asi můj druhý nejoblíbenější díl této série.

Nejlepší kamarádky? Ani náhodou! Nejlepší kamarádky? Ani náhodou! Lisi Harrison

Kniha se mi líbila. Dlouho jsem ji nemohla nikde sehnat, ale nakonec se mi podařilo ji sehnat v bazaru. :)
Předtím jsem měla všechny díly, ale tento druhý chyběl,což mně mrzelo.
Nejlepší bylo asi to jak chtěly uspořádat večírek. Na Massie se mi celkem líbí, že chce mít všechno co chce i když se to občas nepodaří,podle jejích představ.