Žárlivost aneb to si vypiješ!

Žárlivost aneb to si vypiješ! https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/11566/divci-parta-zarlivost-aneb-to-si-vypijes-11566.jpg 4 29 2

Dívčí parta série

Tentokrát se parta dostane do Hollywoodu! Herečka, která měla hrát hlavní roli v připravovaném filmu, totiž práskla dveřmi a producenti zoufale hledají náhradu. Shodou náhod se kamarádky dozví o konkurzu a odlétají do Hollywoodu vstříc velkému dobrodružství. Současně je v sázce jejich přítelství, protože vytoužená role je jen jedna.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Alpress

Dial L For Looser , 2005

Jája92
24.02.2017 4 z 5

Tuto knihu jsem před lety dostala jako dárek, je to takové to pohodové dívčí čtení, sice pro mě naprosto vzdálené od reality, ale je tam spoustu vtipných dialogů a scén.

adela13
03.02.2014

DP v Holywoodu!
První okamžik jsem si myslela, že jim rodiče nedovolí odjet do Holywoodu, protože je v předešlém díle vyloučily z jejich školy. Ale rodiče jim vše dovolili, takže holky mohly odcestovat do Holywoodu ( Dylan a Kristen musely zůstat ve Westchesteru- protože Kristen by to rodiče nedovoly a Dylan tam režišer/nebo kdo to byl/ nechtěl). V první okamžik jsem si myslela, že to vyhraje Massie, ale byla jsem překvapena, že to vyhrála Claire. Ale přála jsem ji to, protože se ji něco konečně podařilo a byla v něčem lepší než ostatní z DP.

Kniha Žárlivost aneb to si vypiješ! je v