Abroš Abroš komentáře u knih

Belzec, Sobibor, Treblinka Belzec, Sobibor, Treblinka Jicchak Arad

Hodnocení dávám takové,pro téma,které autor zpracoval.Kniha je pro technické zpracování dokonalá.Bylo to potřeba,pro informovanost o holokaustu.Člověk to slovo slyší často ve spojení s Osvětimí.Kdo chce pochopit jak to nacisté opravdu provozovali měl by si ji přečíst.V Osvětimi měli velkou šanci přežít(tímto to nechci nezlehčovat).Tyhle tábory byly jen jatka.Peklo vedle pekla.Ikdyž peklo je slabé slovo.Touhle knihou se kapitola holokaustu pro mě uzavřela.Pro dokonalost informací.Teď když to slovo slyším,už vím a lituji.NEDOPORUČUJI slabým povahám.

15.02.2020 5 z 5

Sofiin svět Sofiin svět Jostein Gaarder

Úžasná studnice vědomostí.Z téhle knihy jsem denně přečetl tak 2-3strany.Více se pro mě pro kvantum informací,abych to vstřebal nedalo.Doporučoval bych jako povinnou četbu na střední.

15.02.2020 5 z 5

Poloviční bratr Poloviční bratr Lars Saabye Christensen

Pěkná kniha,kde trochu trvá než se člověk do ní dostane.Ale stojí to za to.

15.02.2020 4 z 5

Cejch Cejch Zdeněk Šmíd

V před a poválečných Sudetech byly zkušenosti s dobrem,zlem,dřinou,bídou a těžkým osudem vesměs podobné.Proto se i příběhy na dané téma podobají.Spolu "S pečetí viny"od J.Hanibala TOP kniha na dané téma soužití Čechů s Němci v pohraničí.Děkuji oběma autorům,že tyhle příběhy napsali

14.02.2020 5 z 5

S pečetí viny S pečetí viny Jiří Hanibal

Spolu s Cejchem od Šmída jedna z nejlepších knih na téma soužití Čechů s Němci v Sudetech.

14.02.2020 5 z 5