Abrenkova Abrenkova komentáře u knih

Nick Cave: Mercy On Me Nick Cave: Mercy On Me Reinhard Kleist

Strašně mě to vtáhlo, celou noc jsem pak v hlavě slyšela The mercy seat a cítěla se asi jako když Nick psal oslici. Komiksy nečtu ale tyhle kresby mi v hlavě rozpoutaly peklo.

16.05.2018 5 z 5

Alchymista Alchymista Michael Scott

Přišlo mi to jako když pejsek s kočičkou pekli dort. Tolik absolutně nesouvisejících věcí dohromady až hrůza.

29.06.2017

Stařec a moře Stařec a moře Ernest Hemingway

Ano, chápu všechnu tu symboliku a um, který zde autor dokázal vyjádřit. Ale vážně jsem nedokázala myslet na nic jiného, než jak jsem ráda, že nechodím rybařit :-)

27.06.2017

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Mám hodně ráda tento film a proto, když jsem se pouštěla do knížky, měla jsem obavy, že to nebude ono. Nedokázala jsem si představit, že takovou ironii dokáže někdo vyjádřit i slovem, velké zásluhy jsem totiž přikládala hercům. Takže pro mě bylo neuvěřitelné překvapení, že ta kniha je ještě vtipnější. Už se těším až si od Austenové přečtu další díla.

27.06.2017 5 z 5

Poslední kabriolet Poslední kabriolet Anton Myrer

Tuto knihu čtu od svých 15ti každý rok. Je to pro mě nejmilejší ze všeh knih. Člověk má pocit, že tento příběh, je příběhem, jeho samého, jak Vás tato kniha dokáže pohltit. A pak ten šok, když zvednete hlavu a zjistite, že žijete ve 21. století

12.04.2017 5 z 5