A.lenka27 A.lenka27 komentáře u knih

Trnitá cesta Trnitá cesta Sarah Parsley (p)

Romantická kniha, která byla překvapivě nabitá dobrodružstvím a akcí. Moc mě to bavilo.

Možná už zítra Možná už zítra Šárka Hieková

Super jízda, žádná vata. Čteni jsem si maximálně užila. Hlavní hrdinka byla nejdřív na pár facek, ale na konci jsem ji chápala. Líbilo se mi vykreslení různých toxických vztahů. Doporučuji.

Jak chutná naděje Jak chutná naděje Šárka Hieková

Krásné napsáno, hluboké téma a na konci příjemný pocit. Síla přátelství a první lásky.

Příběh slunečnice Příběh slunečnice Miriam Blahová

Krásná kniha, plná poetiky, moudrosti a naděje, napsaná krásným jazykem.

30.08.2022 5 z 5

Třetí zahrada Třetí zahrada Sarah Parsley (p)

Kniha se mi moc líbila. Na každé stránce se něco děje, když už jsem si myslela, že vím jak to dopadne, následovala další zápletka. Oblíbená postava Marta, neoblíbená Katarina, nejlepší scéna nočník z dynastie Ming.

12.10.2021 5 z 5

Letní kraťasy Letní kraťasy Šárka Hieková

Tahle kniha vám dá přesně to, co slibuje anotace. Kolikrát se člověk nechá zlákat obálkou a anotací a pak je zklamaný, ale právě to u téhle knihy nehrozí. Slibuje letní oddechovky a přesně to také dostanete. Letní kraťasy si nehrajou na něco, co nejsou. Nenabízí vám složité vztahy, intriky, zápletky a nerozluštitelné šifry, nýbrž reálné postavy, romantiku, humor, dojetí a přesně tu pravou letní atmosféru, na kterou se člověk těší už od října Navodit náladu, je totiž její superschopnost. První povídka mě dojala, druhá rozesmála, u třetí jsem zavzpomínala na moje poslední prázdniny po gymplu na Orlíku (já vím, nebyly to zrovna Jinolice), ale totálně mě rozsekala ta poslední povídka, byla vtipná, a hlavně se hlavní hrdinka jmenuje stejně jako já.
Když si knihu večer stáhnete a do tří do rána se neodrhnete, tak je prostě dobrá. Trochu mě mrzí, že jsem si ji nešetřila na dovolenou, ale vím, že si ji příští rok přečtu znova. A možná to bude právě u Dolského mlýna nebo v Benátkách.

22.05.2021

Bibi (převyprávění) Bibi (převyprávění) Hana Prošková

Ani bych nespocitala, kolikrat jsem ji cetla.

22.05.2021 5 z 5

Muffin a čaj Muffin a čaj Theo Addair (p)

Krasny pribeh, krasna cestina. Kluky jsem si okamzite zamilovala. Precteno na jeden zatah.

22.05.2021 5 z 5