9187 9187 komentáře u knih

Neptunův syn Neptunův syn Rick Riordan

Super.. Percy je zpátky. Jen ti Římané mi tam trochu neseděli. Hele lidi schválně co máte radši:Řím nebo Řecko? Myslím si že je to celkem jasné. A líbilo se mi jak Hazel řekla Gigantovi: Vítej v Kanadě hlupáku.

Proroctví Proroctví Rick Riordan

Mě připadá jako by se Riordan pořád zlepšoval. Ale musel jsem si zvyknout, že tam nebyl Percy. A navíc Leo suprově vtipkoval, takže i v dramatických situacích jsem se zasmál.

Poslední z bohů Poslední z bohů Rick Riordan

Tak tohle bylo ...hustý. Kronos...byl hustý. Tato kniha...byla hustá. Opravdu tentokrát bych si to rád přečetl znovu, protože tak dobrou knihu jsem v životě nečetl

Bitva o labyrint Bitva o labyrint Rick Riordan

Tak tentokrát mě Riordan trochu zklamal. Je to pořád o tom samém-cestování labyrintem. Žádná katastrofa to ale nebyla, protože povstal Kronos. No hurá...

20.05.2015 3 z 5

Prokletí Titánů Prokletí Titánů Rick Riordan

Tak takhle výbornou knihu jsem ještě nečetl. Nick mi připadal že se do Percyho zakoukal a hned jsem věděl kdo byl ten Generál. Jen Kronos už by mohl povstat...

Moře nestvůr Moře nestvůr Rick Riordan

Nejprve jsem viděl film a ten se mi docela líbil. Ale kniha byla lepší. Riordan vše velmi dobře popsal a líbila se mi scéna jak byl Percy na Lukově lodi. Jen mi nesedělo to, že Tyson byl kyklop.

20.05.2015 4 z 5

Zloděj blesku Zloděj blesku Rick Riordan

Opravdu výborná kniha. Jenom tam moc nebyl zmíněn Kronos, ale je to první díl, takže ještě uplně nejsem vtáhlý do děje.

20.05.2015 4 z 5