4xab 4xab komentáře u knih

Matrix podle Manola Matrix podle Manola Julie Kenner

No moc nic, parafraze na knihy tipu Sifra mistra Leonarda a jeste k tomu pritazena za vlasy. Ale dobre se cte.

09.10.2011 3 z 5

Já, Claudius Já, Claudius Robert Graves

Lahuuuuudka!!! Vynikajici kniha. Proc takhle nejsou psany ucebnice?

09.10.2011 5 z 5

Hlava nehlava Hlava nehlava Augusten Burroughs

Fakt psycho:-) Jestli je to fakt autobiograficky, tak mazec!

09.10.2011 4 z 5

Deník postarší prvorodičky aneb Jak se žije mamosaurům Deník postarší prvorodičky aneb Jak se žije mamosaurům Judith Newman

Jaki asu to ma byt vtipne, pro ty co nemaji dvojcata asi je, pro ty majici, realita vsedniho dne. Pri cesky mamy asi nepochopitelne, jak muze byt autorka tak neschopna:-)) Ci mi ale mozek nebere, je to jeji pribeh, ze 8 let touzi po detech, dela pro to vsechno mozny. A kdyz se inseminace podari, tak si necha zastavit lakraci jenom proto, aby ji cizi subjekty neozizlavali kozy??? Proc si deti potom porizovala...... Autirka jinak pise dobre, ctive, svizne.

09.10.2011 2 z 5

Marie Terezie: mezi trůnem a láskou Marie Terezie: mezi trůnem a láskou Gabriele Marie Cristen (p)

Uzasna kniha a velmi ctiva. Dala by se zaradit do literatury faktu. Motivovala me hned googlit o ni a jejich detech dal. Tolik deti, a tak malo jich dorostlo do dopelosti...

09.10.2011 5 z 5

Tovar Tovar Tatiana Melasová

Uzasna kniha. Mrazi v zadech jak je napsana. A mrazi mne, jak je snadny spadnout do drogoveho problemu. Drsny je, ze jsou to realne postavy a i rodice holciny si snadno podle jmena vygooglite. Snad to zvladla. Ale pise uzasne. Precetla jsem jednim dechem za noc.

04.10.2011 5 z 5

Báječné nakupování se sestrou Báječné nakupování se sestrou Sophie Kinsella (p)

Ze Shoppaholiku pro mne nejmene povedena, ale i tak ctiva.

04.10.2011 2 z 5

Báječné nakupování do kočárku Báječné nakupování do kočárku Sophie Kinsella (p)

Opet usmevne a prijemne cteni, pro mne o stupen ale niz nez prvi dve knihy.

04.10.2011 4 z 5

Shopaholik za hranicemi Shopaholik za hranicemi Sophie Kinsella (p)

Stejne dobra jako prvni Shoppaholik. Film je vlastne smedi prvi a teto knihy. Vtipna a pohodova knizka.

04.10.2011 5 z 5

Báječný svět shopaholiků Báječný svět shopaholiků Sophie Kinsella (p)

Vtipna a ctiva hniha. Bajecna oddychova. Me osobne zaujalo elegantni vyreseni problemu, genialni!