Matrix podle Manola

Matrix podle Manola https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/14911/bmid_matrix-podle-manola-toT-14911.jpg 4 24 5

Code-breaking série

< 2. díl

Thriller americké autorky rozvíjí téma její první knihy pokračováním dramatu aktérů počítačové hry přenesené do reálného života, jejíž strůjce ohrožuje životy několika osob v děsivé honičce za neznámým cílem. Mladá neúspěšná muzikálová zpěvačka, snažící se v New Yorku najít uplatnění, ví o existenci hrozivého projektu neznámého psychopata, převádějícího pravidla dramatické počítačové honičky do reality. Její přítelkyně takovou zkušeností prošla a hrdinka doufá, že jí se nic podobného nemůže stát. Mýlí se, jednoho dne dostane výzvu k účasti ve stejné hře a od té chvíle má jen čtyřiadvacet hodin na to, aby vyluštila složité kódované zprávy a zachránila si život. V závodu s neznámým vrahem jí pomáhá druhý účastník hry, shodou okolností agent FBI, který prochází krizí v osobním životě i kariéře a příliš mu nezáleží na tom, jestli přežije. Za odvážnou dívku ale cítí zodpovědnost a do hry vkládá veškerou svou zkušenost.... celý text

Literatura světová Horory Thrillery
Vydáno: , BB art

The Manolo Matrix , 2006

Jája92
20.07.2020 5 z 5

Byla jsem zvědavá, jak dopadne další díl a musím uznat, že mě dost zaujal.

Pakuna
11.09.2013 3 z 5

Zajímavá, čtivá kniha. Rébusy, šifry, hádanky, napětí, sex!

evasamankova
10.03.2013 4 z 5

Čtivá, napínavá kniha. Předchozí díl Šifra Givenchy však byl o dost lepší. Škoda, že u nás nevyšel i třetí díl. Ale to je věčný problém českých nakladatelů, něco začít vydávat a pak to utnout.

4xab
09.10.2011 3 z 5

No moc nic, parafraze na knihy tipu Sifra mistra Leonarda a jeste k tomu pritazena za vlasy. Ale dobre se cte.

eliska18
19.08.2011 5 z 5

Skvělá kniha! Přečetla jsem ji doslova jedním dechem.

thrillery počítačové hry

Julie Kenner