1Týnka 1Týnka komentáře u knih

Tiché lži Tiché lži Sarah Pinborough

Na tuto knihu jsem narazila v levných knihách a po přečtení komentářů zde jsem si řekla, že to risknu. Od první chvíle mne kniha vtáhla do děje a já ten text neskutečně hltala knížku jsem přečetla během necelých 3 dnů a nemohla jsem ji odložit chtěla jsem vědět jak to bude dál jak to bude pokračovat. Nastalo pár momentů kdy jsem si řekla to snad ne to je ale ku*** ale dodalo to tomu tu správnou atmosféru.

08.07.2022 5 z 5

Ústav Ústav Stephen King

Začátek mne docela nudil, ale až se tam objevil hlavní hrdina knihu jsem začala hltat až do konce. Zajímavé a docela i pravděpodobné dílo od Kinga, které mě velmi zaujalo a některými částmi i dojalo

05.06.2022 5 z 5

Poslední neandertálská žena Poslední neandertálská žena Claire Cameron

Kniha, která Vás vtáhne do sebe a chcete pokračovat neustále v jejim čtení a čekáte jak to všechno dopadne

07.02.2022 4 z 5

Dům fúrií Dům fúrií Madeleine Roux

Ze začátku mi to přišlo jako docela nudná knížka, ale potom jsem se nechala vtrhnout do děje a měla jsem problém knížku odložit.

21.10.2021 4 z 5

Léto v Paříži Léto v Paříži Sarah Morgan

Z této knihy jsem velmi nadšená. Krásná oddychova knížka, která je svým způsobem krásná a hlavně lidská. Během čtení mi i semtam ukápla slza dojetím a vždy jsem se těšila až budu moct zase pokračovat v jejím čtení.
Podle příběhu si přesně takhle představuji léto v Paříži

10.03.2021 5 z 5

Podle pravidel Podle pravidel Joanna Bolouri

Super oddychovka u které jsem se zabavila. Dcera hlavní hrdinky je naprosto úžasná

08.02.2021 5 z 5

Všude kolem černý les Všude kolem černý les Ruth Ware (p)

Občas jsem se nudila, ale pak jsem se nemohla odtrhnout

08.02.2021 4 z 5

Ani slovo Ani slovo Brad Parks

Úžasná knížka plná zvratů. Na konci této knihy jsem neudržela pláč.

08.02.2021 5 z 5