11alice22 11alice22 komentáře u knih

Šepotání Šepotání A.G. Howard (p)

Kniha mě ze začátku strašně bavila. Byla čtivá a celkové měla všechno co by dobra kniha mít měla. Také mě okouzlilo zelené písmo.
Tahle kniha má bohuzel jedno velké aaale. Od te doby, kdy se dostala do Říše divů se nic nestalo. Po přečtení kapitoly, která byla na 20 stránek, by se dej dal popsat ve 2 větách. A milostný trojúhelník. Prosím? Vždyť už to je obrané. Pořad jenom:"Já ho miluju, ale on mě ne. Teď mě miluje i on, ale jiný mi v tom bráni, protože mě miluje taky. Já vlastně miluju toho 2. protože ten voní po lékořici."
Knihu jsem dočetla a i když ma jen 3/5 ,přečtu si i dalsi díly, protože mě zajímá, co se tam muže dít, když ten 'otevřený' konec byl spíše přivřený.

03.08.2017 3 z 5

Dekameron Dekameron Giovanni Boccaccio

Některé novely jsou celkem nudné, ale pořád jich obsahuje více zábavných, vtipných a i poučných. Každý by měl přečíst alespoň pár příběhů.
Doporučení: po té, co se překoušete autorovým popisem té doby, je kniha mnohem lepší zajímavější. Tak neodhazujte knihu do kouta :D

05.10.2017 4 z 5

Maus – Souborné vydání Maus – Souborné vydání Art Spiegelman

Kniha, nebo vlastně knihy, mě bavila/y.
Jelikož je to komiks tak se čte velmi rychle. Celkový nápad se mi líbil.
Jediná věc, která mi tam vadila byly čísti, které nebyly vyprávěny. Chápu, že tím chtěl autor popsat, jak se lidé v koncentračních táborech změní, ale nějak mi to celkově knihu rušilo. Kdybych mohla, tak bych za to strhla jen 1/2 *.

16.08.2017 4 z 5

Divotání Divotání A.G. Howard (p)

Wooow
Po přečtení prvního dílu jsem si myslela, že tuto trilogii ani nedočtu. Jsem ale příjemně překvapena.
Je vidět, ze se autorka poučila, protože se tam překvapivě pořád něco dělo. Byla jsem napnutá od začátku až do konce.
Už se nemůžu dočkat, až si pořídím 3. díl.

10.08.2017 4 z 5

Škola dobra a zla Škola dobra a zla Soman Chainani

Začátek celkem nudný, ale potom se děj "rozjel". Když se jím prohryžete tak opravdu doporučuji. :)

04.06.2017 4 z 5