Ztracená naděje

Ztracená naděje
https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/424866/bmid_ztracena-nadeje-rCA-424866.jpg 4 1508 1508

Bez naděje série

< 2. díl

Colleen Hooverová okouzlila čtenáře románem Bez naděje, příběhem toho, co se stalo, když dívka jménem Sky potkala dávno ztraceného přítele z dětství, Deana Holdera. S Holderovou pomocí odhalila Sky šokující rodinná tajemství a vyrovnala se s city a vzpomínkami, které v ní zanechaly hluboké jizvy. Bez naděje byl Skyin příběh. A ve Ztrácení naděje se konečně dozvíme pravdu o Deanu Holderovi.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Yoli (ČR)

Losing Hope , 2013

jitka7
19.05.2015 2 z 5

Nemůžu si pomoct, ale kniha je skoro totožná s prvním dílem. Když si tento díl nepřečtete o moc nepřijdete.

KnižníSen
12.05.2015 5 z 5

Ahoj ! :)
Kniha "Ztracená Naděje" byla knihou, která mne nezklamala :) . ano, jak tu již napsal jeden uživatel, je psaná stejně jako "Bez naděje" , ale já to věděla dopředu, takže pro mě to vůbec problém nebyl ;).
Mnohem lépe jsem poznala Holdera a pokud se někdo z vás bojí a rozhoduje, zda tuto knihu koupit, říkám bez váhání: ANO! ANO! ANO! ... Mě osobně bavila úplně stejně jako "Bez Naděje" a opět lépe pochopíte chování Deana. Pokud jste nečetli díl první, tak tento druhý díl bez problému pochopíte, o nic nepřijdete. takže u této knihy je (podle mého názoru) možné, prohodit díl první za díl druhý a naopak :) Mějte se hezky ;)

Má videorecenze: http://kniznisen.simplesite.com/419902605/3023990/posting/recenze-ztracen%C3%A1-nad%C4%9Bje-colleen-hoover

jasmína
11.05.2015 3 z 5

Přišlo mi to skoro stejné jako kniha, kde je příběh Sky. Takže mírné zklamání, ale to se nedá nic dělat, knihu jsem si i tak přečetla s chutí a ke konci mě dojala.

smejkalova.m
09.05.2015 5 z 5

Ztracená naděje a Bez naděje patří mezi mé nejoblíbenější knihy.. Miluji je, miluji ten příběh! :) skvělý :)

tyna-kiki5306
26.04.2015 5 z 5

Jak tuhle, tak i Bez naděje jsem přečetla jedním dechem!! Vážně mě uchvátily! A v téhle se úplně vysvětlilo Holderovo chování v různých situacích :) Vážně super! Jedna z mých nejoblíbenějších!:)

Heyhey
24.04.2015 4 z 5

V kategorii YA nad očekávání a rozhodně originální.

dyger
27.03.2015 5 z 5

Přečteno jedním dechem, krásný pohled z druhé strany, tedy pohled z Holderovi strany.

tinka99
25.03.2015 5 z 5

Moc se mi líbily oba díly...nedokážu říct, kterej je lepší protože jsou oba super....líbí se mi, že víte co si oba v danou dobu myslí a co cítí.....rozhodně si přečtěte oba díly

soltera
25.03.2015 5 z 5

Príbeh vyrozprávaný z pohľadu Holdera sa mi páčil viac ako Skyin príbeh. Neustále ma napadala myšlienka "je fajn, ak takýto chalani existujú" aj keď to bola vymyslená postava. Jeho listy sestre boli úžasné.

DariDerek
21.03.2015 5 z 5

recenze v záložkách :D

tina18
12.03.2015

Kniha se mi líbila, více než z pohledu Sky. Sky mi není moc sympatická, ale Holder je úžasná postava a tuto knihu jsem přečetla za jeden den. Vážně úžasná věc :)

123.Iveetka
03.03.2015 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, pohled Holdera byl docela zajímavý a i důležitý pro pochopení jeho chování v některých pasážích v prvním díle. Také se mi líbilo, že autorka nepřepisovala všechno z prvního dílu, ale vytáhla ty důležité a krásné úseky, a ještě naopak něco nového přidala. Někdy jsem se zasmála a snad i více často jsem byla upřímně dojata. Prostě super!

Alienn
02.03.2015 4 z 5

Už to se mnou tak nezamávalo, jako při čtení prvního dílu. Ale určitě stojí za přečtení, aby byl celý jejich příběh kompletní.

Pistácie
28.02.2015 5 z 5

Bála jsem se, že mě to nechytne. Že, když je popisován ten samý děj jako u "Beznaděje", bude se vše opakovat. Bude to nudné a už se nezačtu. Ale spletla jsem se. Vše je tentokrát vyprávěno z pohledu Holdera. Bylo tam mnoho stejného. Ale i nové, jiné příběhy a scény, které se v druhé knize neobjevují. Chytlo mě to a jsem ráda, že jsem se počátkem nenechala odradit.

Madame R
27.02.2015 3 z 5

Po přečtení Bez naděje jsem si myslela, ze tu knihu jen tak něco neprekona ale to jsem se seredne mylila. Ztracena naděje je stokrát lepší!! Nevím proč ale Holdera jsem si zamilovala a ty dopisy pro Less me hodně dostaly.
No každopádně všem doporučují :)

Laf
03.02.2015 4 z 5

Zajímavé čtení z pohledu toho druhého. Občas mi tam chyběla nějaká návaznost na první díl, neboť mi přišlo, že autorka něco přeskočila. A pro někoho, kdo první díl četl už dýl a nepamatuje si vše, je to trochu náročnější. První díl se mi ale líbil více :)

katerinad
31.01.2015 3 z 5

Kniha, která mi poskytla už jen málo nových informací, ale přesto něco. Ale pomohlo že jsem tuhle knihu četla po delší době, než knihu první. Původně jsem to neměla vůbec v plánu a pak z náhlého popudu jsem si ji nakonec pořídila. Hodnotím však stejně jako knihu z pohledu Sky.

Tejezka
31.01.2015 5 z 5

Velmi pěkné pokračování....Líbilo se mi, jak Holder psal dopisy své mrtvé sestře....V tomto díle jsem si zamilovala kamaráda od Holdera, Daniela...Jeho hlášky byly prostě skvělé, musela jsem se pokaždé smát jeho oslovování...Doporučuji...

malazluta
29.01.2015 5 z 5

Druhý díl je stejně výborný jako první. Dopisy, které psal Holder své sestře, asi nikoho nenechají chladným a skvěle dokreslují celý příběh. Těžko říct, z čího pohledu je tento příběh poutavější, rozhodně oba díly stojí za přečtení.

lechaba
23.01.2015 5 z 5

Opravdu velmi krásná knížka, stejně jako první díl.. Snad se brzo dočkáme i filmového ztvárnění, ke kterému už spisovatelka podepsala smlouvu o prodeji filmových práv..