Zrzka všem učaruje

Zrzka všem učaruje https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/236913/bmid_zrzka-vsem-ucaruje-lJT-236913.jpg 4 293 43

Zrzka série

< 3. díl

Závěrečný díl hravé erotické série Zrzka líčí další eskapády vztahu herečky Grace Sheridanové a jejího kolouška, miláčka Hollywoodu, obdivovaného Jacka Hamiltona. Grace se podaří získat hlavní roli v televizním seriálu, ale když režisér požaduje, aby zhubla nejméně sedm kilo, naštve se a veřejně se přizná, jak krutě musí bojovat se svou váhou. Nečekaně si tím získá obrovský klub fanynek, které ji v jejím boji za své křivky podporují. V Grace však postupně sílí podezření, že jim ve skutečnosti nejde ani tak o ni, jako spíš o velikost jejího zadku a jméno onoho záhadného, se kterým spí. Mezitím se Jack oficiálně stane „Nejpřitažlivějším mužem světa“ a vymetá jeden mejdan za druhým. Grace se sice zapřisáhne, že mu dá prostor, aby mohl najít sám sebe, ale on se zatím z roztomilého Briťáka hbitě mění v rozmazleného hollywoodského spratka. Jackova kariéra začíná dosahovat stratosférických výšin – dokáže ho Grace zachytit, když se zřítí?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Mladá fronta

The Redhead Plays Her Hand , 2013

tatjana1737
07.01.2017 4 z 5

Oproti druhému dílu, který mne nezaujal, hodnotím třetí poměrně vysoko. A to zejména kvůli popisům zákulisí showbusinessu, ze kterého občas mrazí a občas je člověku špatně. Jak uznává sama hrdinka, už nikdy nebudu na rozhovory s celebritami koukat stejnýma očima. Možná, že kdyby Claytonová nebyla primárně autorkou erotických romantických příběhů, mohla z toho být výborná psychologická sonda do života a psychiky začínající hvězdy.

Přestože v druhém díle je Briťák ten dospělejší, v trojce jsem s povděkem kvitovala, že Grace vyrostla a dostala rozum. Oproti tomu Jack se choval na svůj věk a nechce se mi věřit, že by přísavku Adama neodhalil mnohem dříve - ale což, nějakou zápletku to mít muselo. Prokládání úryvky z tisku a bulváru mě bavilo a dobře dokreslovalo děj. A potěšil mne i vztah Holly a... nebudu prozrazovat koho ;-).

Laf
10.12.2016 5 z 5

Opět dobře napsané. Nechybí humor, zápletky ani romantika. Kniha jako stvořená pro chvíle pohody.

ivousekk
10.07.2016 3 z 5

Za mne asi nejlepsi dil teto oddychove trilogie. Doporucuji na dovolenou.

Evule114
08.07.2016 5 z 5

Tak já se přidávám k Nuttelka. Co ten konec? V tom případě chci ještě jeden díl... Nakonec jsem fandila víc Michaelovi a Holly než Grace a Jackovi, ti mě zaujali nakonec víc :-) ale i tak by bylo fajn, kdyby to mělo nějaké pokračování, ale to už je asi jen na nás, jaký jim napíšem ve své hlavě konec. Já samozřejmě dobrý, ale mám radši, když si to můžu přečíst :-)

Xena011
12.04.2016 4 z 5

Tak tento díl byl ze všech nejlepší...konečně se Grace chovala dospěleji. Sice děj celé trilogie nebyl mega úžasný, ale četlo se mi to velmi dobře a rychle... a nakonec to vůbec nebylo špatné. Prostě snadné a uvolňující čtení jedním dechem.

Nuttelka
29.03.2016 5 z 5

Výborná série, mně se Grace s Jackem moc líbili :-) Jen tedy oslovení "Blázínku" pro Hollywoodskou hvězdu, mnooo, to mi moc nešlo přes pusu, ale jinak paráda... jen mi mrzí, že teda ten konec, takový tipec "Ano" :-) ... a jak to pokračuje?????

werusx
12.03.2016 5 z 5

Výborná kniha a výborná spisovatelka, ale děj už mě nenadchl, tak jako v předchozích knihách. Ale i přes to bych ji všem doporučila.

Tesset
09.03.2016 3 z 5

Komentář za celou sérii ... pohodové čtení, sice nic překvapivého, ale zábavná a četlo se to jedním dechem. Možná mě tato série bavila více než ta o Nabíječi a Roštěnce.

tynka65
01.03.2016 3 z 5

Já vám prostě nevím. Tak rozporuplné pocity mám z málokteré knihy a u "Zrzek" to mám u každého dílu. Musím dát velké plus za to, že oproti druhému dílu je zde mnohem méně sexuálních pasáží, u kterých mi bylo často až trapně (a to jsem se u Fifty shades trapně necítila). Příběh však není nikterak originální a Grace je prostě naivka. Jednu věc, ale Clayton umí - čtivě psát, být kniha od jiné autorky asi ji ani nedočítám :)

perpe2a
18.02.2016 2 z 5

no opět mírné zklamání, romantika, sex, plácání se v ději...

Haňulec
16.09.2015 4 z 5

Tak tento díl mě tak nějak nezaujal. Ano bylo tak vše, co jsem si přála - lásky, přátelství, bolest, štěstí...., ale prostě tomu něco, nevím, co přesně, chybělo. Kniha měla velmi hezký konec. Pokud chcete vědět jak vztah Grace a Jacka skončí, tak neváhejte si tuto knihu přečíst.

Karolína18
23.08.2015 4 z 5

Jsem ráda, že se v tomto dílu Jack projevil jako obyčejný chybující smrtelník. Také se zde nevyskytovalo tolik lechtivých scén, kterými byl druhý díl přeplněn. Bavilo mě číst i různorodé "članky". Bohužel se zde nevyskytovalo moc vtipných scén, tím u mě zůstává na prvním místě Kdopak je ta zrzka?. Rozhodně však doporučuji přečíst, je to nádherně odlehčená kniha.

jitka7
26.07.2015 5 z 5

Autorka opět nezklamala. Tento díl mi tedy připadal vážnější než předešlé, ale přesto se mi moooooooc líbil. Doporučuji. Četla jsem všechny knihy autorky a ještě nic z jejich děl mě nezklamalo. Ráda se k nim budu vracet. Doporučuji

Samira
27.05.2015 5 z 5

Poslední díl Zrzky rozhodně učaroval i mě. V mých očích byl z celé série nejlepší a dal by se číst i zvlášť. Postavy už opravdu dýchaly a byly jako skutečné. Celkově působil příběh velmi reálně, plus skvělá zápletka dohromady tvořila šťavnatý koktejl, ke kterému se ráda v budoucnu vrátím. Škoda, že už je konec. Moc milé, svěží, sexy čtení:), doporučuji!

nai.ivka
27.05.2015 4 z 5

Asi se budu muset vrátit ještě k prvnímu dílu, protože krátce po přečtení tohoto třetího dílu mám dojem, že byl ještě lepší než první.
Líbí se mi jak autorka píše. Až na někeré úlety Grace mi ty postavy přijdou uvěřitelné.
Už se těším na Nabíječe a Roštěnku.

Mikik
22.05.2015 4 z 5

Líbil se mi víc než předchozí díl a bylo to pěkné zakončení celé série:-) A konec holt romantika:-) Celkově tam byol méně sexu než v dvou předchozích dílech:-)

trynitrix
21.05.2015 4 z 5

Supr závěr Grace a Jacka :-D i když bylo namále tak z toho vybruslili. Grace jsem to přála ;-)

kacaaba
19.05.2015 4 z 5

Zajímavé pokračování. Líbilo se mi to. Jen škoda, že víc nerozebrali, jak je přijala veřejnost.

SiminkaS
13.05.2015 4 z 5

Nezklamala, pobavila :)

Michaela91
06.05.2015 4 z 5

Tahle série mě bavila. Knížka byla vtipně napsaná, nechyběli zápletky a sex nebyl přehnaný jako u jiných knih. Konec byl pěkný.

erotika herci romantika film herečky

Alice Clayton
americká, 1950
2014  78%Nabíječ
2015  78%Hřebec
2014  75%Roštěnka
2015  79%Samec
2017  77%Sexy farmář

Kniha Zrzka všem učaruje je v