Kdopak je ta zrzka?

Kdopak je ta zrzka? https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/216049/mid_kdopak-je-ta-zrzka-216049.jpg 4 442 84

Zrzka série

Toužila jste se někdy ocitnout ve slunném L. A.? Stát se alespoň na pár dní součástí světa plného večírků, procházek po pláži, setkávání se s filmovými režiséry, scenáristy a herci? Navíc, pokud byste na prvním večírku potkala hříšně krásného sympaťáka, který by pro vás udělal naprosto cokoliv…

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Mladá fronta

The Unidentified Redhead , 2013

avalonek
15.04.2017 3 z 5

Noo,tak nějak nevím,co si o knize myslet..Obsahuje tedy spousty vtipných dialogů,ale hlavní hrdinka mi přijde trošku dětinská,na to,že ji má být 33let.A asi za mě mluví závist,ale aby za jednu noc vyvrcholila 17krát a pak už to přestala počítat,to mi přijde už trošku moc.A taky měla asi trošku víc sebevědomí,než je zdrávo...Takže za mě tak dvě a půl hvězdy a jednou a dost..

Kekik
26.03.2017 3 z 5

1. Opět bohatá pratetička, kterou hlavní hrdinka téměř nezná, ovšem ona má jistě pádné důvody odkázat majetek své praneteři. To jako fakt ??? (Přeci bez pořádného balíku by hrdinka nebyla tak dokonalá). Jedna taková "tetička Maude" je také v "HŘEBEC".
2. Nádherná. Nádherný. Jinak by to nešlo. Ovšem Grace o sobě tedy měla hodně velké mínění. Několikrát se sama pochválila "...jo jsem vážně pěkná kočka". A to že Jack byl naprosto dokonale nádherný, tak to je jasný. To jako fakt ???
3. Grace- prostě dokonalost. Ve všem. Krásná, bohatá (ó ještě jednou díky, tetičko). Božská. No dobře, aby to nebylo tak do očí bijící, nechala ji autorka jednou profesně vyhořet. O jajaj. Hrdinky Alice Claytonové jsou vždy ty, které jsou úspěšné. Tak čemu se divíš ??? Kdo by si koupil knihu o zakomplexované, zadlužené a nepřitažlivé osobě... A třeba by to mohl být bestseller... :)
4. "Byla jsem jednou z těch šťastlivek, které mohly dosáhnout dokonce několika vyvrcholení za sebou."To jako fakt ??? Za jednu noc vyvrcholila víc jak 17x, pak už to přestala počítat. Hned ráno znovu třikrát za sebou a to vše jen při orální a ruční práci. A Jacka ani nenapadlo během noci zasunout i něco jiného než jen prsty. To jako fakt ??? A samozřejmě permanentní erekce. Ptám se znovu- T-O J-A-K-O F-A-K-T ??? Asi za mě píše závist, ale u autorčiných knih jsou několika násobné orgasmy zcela běžné+k tomu ta super mužská erekce trvající věčnost. (Teď jsem četla i sérii Zapletený a tam je to prakticky to samé, takže asi fakt závidím :- D ).
5. Jiskření je tu dost, vtipu již méně než u jiných autorčiných knih.
6. Když odmyslím tetičku, víc jak 17 orgasmů a namyšlenost Grace, tak je to celkem pohodové čtení.
7. Ne, ty orgasmy nejde jen tak odmyslet. To prostě takové vyvrcholení hned za sebou není možné :-)

tatjana1737
04.02.2017 2 z 5

!!! POZOR SPOILERY z dalších dílů !!!

Nejprve jsem četla první dva díly, takže jsem tušila, do čeho jdu. Ale i přesto jsem čekala nějak víc. Větší vývoj vztahu mezi hrdiny, oťukávání, nárůst napětí - zkrátka něco jako v Nabíječi. Oproti tomu Grace a "George" do toho šli po hlavě a nežinýrovali se, což jim přeju, ale mě to obralo o očekávání a rostoucí touhu, jak se to vyvine a ááách, když k tomu konečně dojde. Claytonová v tomto případě měla asi hlavní ambici napsat erotický román, ale sexu je tam tolik, že pro mne přestal být poměrně záhy zajímavý. Přispělo k tomu i trochu sci-fi, které k erotické literatuře patří, ale tady ho bylo nějak moc. A sice že hrdinka i hrdina jsou vždy připraveni k akci, hupsnou na to, první orgasmus přijde před průnikem, další hned po něm a těch třicet následuje v těsném sledu. Upřímně doufám, že existují multiorgastické ženy a závidím jim, stejně tak jako se mi chce věřit, že se správným chlapem v lůžku žena prožije své malé tsunami i opakovaně za noc. Ale tady toho bylo tolik, že mě to spíš otravovalo. Díkybohu, že frekvence slova "kozičky" nebyla tak vysoká jako ve dvojce :-).

Grace ve srovnání s dvojkou nebyla tak vyšinutá, Jack je frajer k zulíbání od počátku, ostatní postavy sice tvoří hlavně křoví, ale sympatické křoví, a to i Michael, ze setkání s nímž je sice Gracie nejprve rozhozená, ale nakonec se z něj vyklube starý dobrý kamarád. Zde mohla autorka trochu zapracovat na jejich "konfliktu" a usmíření, dodat příběhu trochu zvratu a hloubky.

Celkově hodnotím jako milou oddychovku, místy vtipnou, eroticky spíš otravnou, než že bych si ji četla na náladu :-), nic moc náročného a hlubokého. Série počínající Nabíječem mne od autorky bavila mnohem víc, budu se k ní s chutí vracet, k Zrzce nejspíš ne.

MinaHawke
19.01.2017 4 z 5

Knížka mě bavila, byla super. Postavy byly sympatické, nenudila jsem se, naopak jsem se i zasmála. Těším se na další díl.

Vanessa777
18.01.2017 1 z 5

Knihu jsem nedočetla, skončila jsem cca v půlce. Bohužel bylo to zklamaní, Grace mi připadala jako puberťačka a ne jako dospělá ženská, příběh celkem nudný, jo Jack se ji povedl, kdyby autorka změnila příběh a Grace za jinou hlavní hrdinku a neopakovali by se tam stejné fráze ( autorka má asi pro ne slabost, viz. nabíječ ) bylo by to čitatelné.

michaela8804
04.12.2016 1 z 5

Celkem nudný příběh, snadno předvídatelný a pro mě nezáživný. Celá kniha je v podstatě založená jenom na sexuálních scénách dvou hlavních hrdinů a kolem toho se to pořád točí. Čtenáře, který má rád, když příběh někam spěje a chce se těšit na překvapující konec tahle kniha vůbec neosloví. Pro ty, co si chtějí počíst o sexu na všechny způsoby je tohle ideální volba. Nechápu, že to má ještě další dvě pokračování. Podle mě už není o čem psát.

Laf
28.10.2016 4 z 5

Po knize jsem sáhla jen tak ze zvědavosti, ale byla jsem mile překvapena, jak mě kniha bavila. Je psána takovým svěžím, vtipným stylem a je plná humorných situací a hlášek. Příjemná změna, a proto mohu jen doporučit :)

Usmevavka
29.08.2016 3 z 5

Po sérii Nabíječ bylo tohle trochu zklamání. Souhlasím s uživatelkou Aymira. Grace se spíš chovala jako dvacítka než 33letá žena, ale Jack se mi líbil. Hlavně ze začátku jsem se musela ke čtení nutit. Pořád dokola omílaná Graceina hláška s kousaním rtu mi silně připoměla 50 odstínů šedi a to není lichotka :D

maca5449
19.07.2016 3 z 5

Grace má šmrnc a já se docela i bavila. Každopádně jsem celou dobu čekala, kdy se mezi hlavními hrdiny něco podělá. :D Tento díl se mi zdál spíše jako vábnička na další, taková předehra k tomu zajímavějšímu. Tak uvidíme!

Oddychovka na léto k bazénu. Pokud se teda nebudete cítit trapně, že čtete takovou kravinu mezi lidma. :D

Evule114
04.07.2016 5 z 5

Alice mě opět nezklamala a já s chutí tuhle knihu zhltla během chvilky a také mě zase pobavila, už jsem u druhého dílu a ten je ještě zajímavější :-) Tahle autorka mi rozhodně padla do oka...

ivousekk
22.06.2016 3 z 5

Prijemne oddechove cteni, nic vic necekejte.

Terrez93
07.06.2016 4 z 5

přečteno za dva dny, oddechovka, ale čekala jsem od toho víc.. :) ale těším se na další díly, jak to bude dál :))

Teres_B
31.05.2016

Jsem ráda, že jsem to měla jen stažené do tabletu, protože jinak bych téhle koupi opravdu litovala. Nabíječ byl skvělý, tohle bylo o ničem.

ElenRiannon
12.04.2016

Po pár stránkách jsem knihu odložila. Vůbec mě nezaujal příběh, hlavní hrdinka, prostředí. Nějak se mi asi nelíbilo nic. Ovšem nedočetla jsem to, takže se to mohlo ještě rozjet. Rozhodně souhlasím s komentářem evelýny :)

evelýny
05.04.2016

Hned v první kapitole mi hlavní hrdinka lezla tak na nervy, že ... Nebudu se rozčilovat a pro jistotu jsem knihu nedočetla, takže nebudu ani hodnotit :-)