Zrcadlový obraz

Zrcadlový obraz https://www.databazeknih.cz/img/books/59_/59374/zrcadlovy-obraz-59374.jpg 4 47 10

Olivia a Victoria jsou jednovaječná dvojčata, k nerozeznání si podobná. Dvacetiletá Olivia tíhne k rodině, o pár minut mladší Victoria je naopak průbojná a nevázaná. Ze svého okolí si tropí žerty a občas se prohodí. Jenže pak Victoria vyvolá skandál, ohrozí pověst rodiny a musí se vdát za otcova spolupracovníka Charlese, kterého ale tajně miluje Olivia. Po roce manželského života bez vzájemné lásky Victoria cítí, že jestli se z tohoto vztahu co nejdříve nevymaní, raději zemře. A navrhne Olivii šílený plán jejich poslední záměny...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Mirror Image , 1998

lucie9998
12.04.2020 3 z 5

Ač "slaďáky" úplně nevyhledavam, tuhle knížku jsem si na doporučení přečetla a je moc pěkná. Dokonce jsem si při ní zabrečela. Chvílemi mě tam ale dost štvalo, jak autorka neustále opakuje, že jsou sestry vzhledově stejné, to se čtenář dozví snad na každé stránce, přitom by to stačilo napsat jednou popř. dvakrát.

Katy003
14.03.2019 5 z 5

Úžasná kniha, napínavá od začátku až do konce 100% DOPORUČUJI!!

Zlatinka.Emilly
10.11.2018 4 z 5

Nejdřív jsem myslela, že tuto knihu nedočtu. Bylo to tak strašně sladký a rozčilovalo mě, jak každý vzhlížel k dvojčatům. Když šly na nákupy, všechny prodavačky v čele s panem vedoucím se mohly laskavostí přetrhnout; na plese všichni zírali jen na ně atd.. atd.. Nakonec jsem se začetla a dočetla. Jak jen Olivie zvládne život bez své sestry? No, je to jen kniha :)

Terisek99
21.05.2018 2 z 5

Kniha mě moc nezaujala.

TheMelorry
17.09.2017 4 z 5

Přestože jsem měla ze začátku problém se začíst, kniha mě naprosto uchvátila a musím se omluvit autorce, že jsem její knihy řadila do červené knihovny. Jednovaječná dvojčata a jejich životní příběh se mi jako téma neskutečně zalíbil, jedná se o strhující, ale i velmi dojemné čtení plné nečekaných zvratů. Zvláště ke konci je kniha velmi emotivní a neubránila jsem se slzám. Za mě se jedná o velmi dobře napsanou knihu z doby 1.světové války, ukazující ji z odlišného úhlu než je obvyklé.

veronika3072
26.03.2017 5 z 5

zajímavě psané, moc mne to ze začátku nenadchlo ale potom to je hodně emotivní a silný román a opravdu krásně zakončený i když ne tak jak bych čekala což neni někdy na škodu

kika 13
09.02.2013 4 z 5

Pěkný román psaný srdcem.

Katk
07.07.2012 5 z 5

Neuvěřitelně zajímavá, čtivá a krásná!

NaTuLdA
03.07.2012

Jediná kniha, kterou jsem od autorky četla, ale příběh strhující, ámět skvělý a ještě lépe napsáno :)

knihomolka
30.11.-0001 5 z 5

Krásný strhující příběh... Moc se mi ta knihy líbila...