Zrada

Zrada https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/215022/mid_zrada-215022.jpg 4 31 7

Tallie Jonesová patří mezi nejlepší hollywoodské režiséry své doby a nikdo nepochybuje o tom, že jednou bude považována za legendu stříbrného plátna. Je vzorem cílevědomosti a profesionality. A přitom pro ní práce stále zůstala především vášní. Tallie žije svůj sen a její nejbližší ho žijí s ní.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha ?

Betrayal , 2012

dqenisa
06.10.2017 4 z 5

Příběh byl zajímavý, první půlka knížky mě fakt bavila a ke konci to už trochu ztratilo švih. Nic méně to bylo dobré.

petrulkaa
15.07.2017 4 z 5

Pěkná oddechovka vhodná na léto ke čtení na dovolené. Lehký příběh, od kterého lze odbíhat a čtenář nemusí přemýšlet o ději. Příběh se dá číst téměř jedním dechem.

akdar72
23.01.2017 2 z 5

Byla jsem hodně zklamaná. Polovina knihy je opakování stále stejných vět. Knihy, které Steel začala psát po roce 2010 jsou primitivní a bezduché. Jako by to nepsala ona.

klataworld
01.11.2015 4 z 5

Kniha byla úchvatná. Jako všechny předchozí, co jsem od autorky četla, byla naprosto skvělá. Takové jednoduché, místama smutné, čtení.

Ben Nevis
12.01.2015 1 z 5

I na Steelovou je to slabší kousek. V první třetině celkem útlé knížky máme vše dořešeno a pak se jenom mlátí prázdná sláma a přežvýkává pořád to samé.
Autorka si mohla dát víc práce - detektivní zápletku trošku zdramatizovat a čtenářky víc napnout. Hlavní hrdinka je navíc strašně pasivní (nejhorší prohřešek proti literatuře), nic nedělá sama, na všechno si najme lidi a pak jenom čeká na zprávy.

Jestli je to tím, že autorce táhne na sedmdesát a psaní už nezvládá, nezbývá než sáhnout po starších kouscích nebo po mladší autorce.

sabca
24.12.2013 4 z 5

Kniha se mi moc líbila. Jedna hvězdička je stržena za zdlouhavý konec.

ina77
01.11.2013 5 z 5

Nemohu si pomoci,ale kniha jako všechny předchozí nemá chybu!
Krásně se četla a supr se u ní odpočívá,perfektní pohodovka!