Znovuzrozený milenec

Od smrti jeho shellan už by v Tohrmentovi nikdo nepoznal toho upířího vůdce, jímž kdysi býval. Fyzicky sešlého a beznadějně zoufalého, se zlomeným srdcem ho přivádí zpět k Bratrstvu padlý anděl, který chce prospět především sám sobě. Teď znovu bojuje, nelítostný a pomstychtivý, nepřipravený čelit nové, jiné tragédii. Když Tohr začne ve snu vídat svou milovanou – uvězněnou ve studené, izolované zemi-nezemi daleko od klidu a míru Stínu – obrací se k andělovi s nadějí na záchranu té, kterou ztratil. Protože mu ale Lassiter říká, že se musí naučit milovat jinou, chce-li osvobodit svou dřívější družku, Tohr ví, že už jsou všichni předem odsouzeni… Jenomže pak se mu začne dostávat pod kůži žena s temnou minulostí. Na pozadí běsnící války s bezduchými a s novým klanem upírů, který usiluje o trůn Slepého krále, potýká se Tohr se svou pohřbenou minulostí a velmi žhavou budoucností plnou vášně… ale dokáže popustit uzdu svému srdci a všechny osvobodit?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/12_/127567/znovuzrozeny-milenec-127567.jpg 4.5381

Bratrstvo černé dýky (10.)

Lover Reborn (2012)

Literatura světová, Pro ženy, Fantasy
Vydáno:, Baronet

Evka3814

No páni,tak jak jsem od tohoto dílu moc nečekala,tak mě úplně dostal. Moc mě bavil anděl Lassiter a samozřejmě sem moc fandila a vše prožívala s Tohrem a Autumn. No a ke konci jsem řvala jak želva,ale dobře to dopadlo,ufff

veveronka

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

gabice4

Výborně, opět se mi tento díl velice líbil. Jsem zvědavá co se bude dít s Laylou a Xcorem. I když je Xcor záporná postava, stejně mě něčím fascinuje :-)

misak94

Další skvělý díl, autorka má vše skvěle promyšlené :) Lassiter je naprosto nejlepší :)

Kakatja
12.11.2017

Lassiter je frajer ...

Mellisek
26.08.2017

Opravdu jsem byla zvědavá jak se tento díl povede. Celou ságu nás autorka učí o tom jak je jejich SHELLAN ta nejvíc TOP , ale nehody se stávají - že? Musím uznat, že mě to mile překvapilo. Oblíbila jsem si L. strašně moc - Autumn též chápala jsem její jednání i když mi opravdu přišla až moc jako světec. Ale to je zase můj osobní postoj, akorát tady je hlavně strašně moc ALE - trochu SPOILER !!! - ale, trochu se obávám že X. s J. budou v očekávání potom co na něj hupsla když měla L. potřebu nehledě na to, že se bojím trochu že se Vyvolená dá do kupy s X. :D atd. no jen tak dál jsem zvědavá co z té ságy ješě vytáhnem a za mě další veliké plus od autorky , že příběh rozepsala mezi JEDEN rok opravdu je to super posun, žádný - že a teď se zamile další a další,ale dala tomu JEDEN rok takže za mě SUPER! :)

Charmedka
13.08.2017

Kniha je dost emotivní, hraje hodně na city a právě ty emoce jsou zde prioritní. Ač obsahuje samozřejmě i nějakou tu akci, není ji mnoho a je to spíše jen vsuvka mezi vztahovými problémy. Nepostrádá ovšem humor, anděl Lassiter je výborný.

kacaaba
25.07.2017

Tohoto dílu jsem se bála, ale autorka se toho zhostila moc hezky. Zase jsem se začetla a moc se mi to líbilo. Jsem zvědavá na pokračování.

ardeas
01.07.2017

Tak tu začnem od konca. Ten bol celkom prekvapením. V strede to tiež už celkom pekne šlapalo, ale vzťah Xhex a Johna mi prišiel nedotiahnutý, akoby tam niekto v knihe vymazal pár strán. No za začiatok bol dosť ošemetný.
Trocha som mala problém sa začítať a miestami som čo to preskakovala. Príbeh anjela bol milým spestrením a som zvedavá čo ešte vyparatí :D

Jedným veľkým mínus je opäť ako v predošlej knihe, práca s vedľajšími dejovými linkami. Lepšie ako s predošlou, tam to bolo hrozné, ale nie ešte tak dobré ako som bola zvyknutá v predošlých knihách.

cukrovka
15.05.2017

Rozhodně další povedený díl. To jak je Thor nucen vyrovnat se s Welssiinou smrtí, aby jí zachránil z mezičasí, byl zajímavý nápad. A také ta společná minulost s Nijakou. Konec byl překvapením.

Etule
11.05.2017

Ach, to jsem si ale poplakala. Přiznávám, že jsem se tohoto dílu velmi bála, protože prostě Tohrment a Wellsie, že jo. Nicméně autorka to dokázala napsat opravdu dobře. Poslední tři kapitoly jsem kompletně prořvala.
Lassiter byl prostě skvělý. Miluju toho anděla a chci ho domů, teď hned! :) A teď konečně, konečně, konečně: Qhuinn a Blay, už se nemůžu dočkat. :3

Adriana21
22.03.2017

Zlatíčko Thorment. Byla jsem zvědavá, zda spisovatelka napíše díl, který se bude týkat tohohle bratra, ale na začátku série jsem si myslela, že by třeba mohl být o T a W. Ovšem jejich osud byl opravdu jiný, než jsem si myslela. Ovšem tento díl byl velice dobrý a jsem ráda, že se týkal T a A(N.O.)

Kočičáci
13.02.2017

Další úžasný příběh v řadě mého milovaného Bratrstva. Tentokrát v čele s nešťastným a zlomeným Tohrem, který nemůže a nechce zapomenout na svou milovanou Wellsie...ale aby ji zachránil, tak bude muset. S tím mu pomáhá padlý anděl Lassiter, který se mu snaží otevřít oči, aby "uviděl" Nijakou a pustil si ji nejen k tělu, ale i do srdce...jak to dopadne, si musíte přečíst :-)
Dalším velkým zpestřením byl příchod Xcora s jeho Bastardy, namísto už trošku upadajících bezduchých...těším se, jak se budou vyvíjet. Hezky se posunul i příběh Johna a Xexh a už jsem natěšená na Blaye a Qhuinna.

Fizulka71
01.08.2016

Konečně se vrací Thor, i když na pokraji šílenství. Nejlepší figurou je anděl Lassiter a jeho posedlost tv seriály, to jsem se fakt nasmála. Navíc jeho vizáž zlého hocha včetně kila piercingu v každém uchu, to vážně nemá chybu. Příběh se moc líbil, byl opět trošku temnější a emotivnější, ale rozhodně stojí za přečtení.

nordish
11.05.2016

Skvělá kniha. 6. díl o Phurym byl dost slabý, takže jsem se bála, jak to bude dál, ale byl to jen krátký výkyv v kvalitě, takhle kniha je podle mě ve znamení zpátky na vrchol :-) Noví záporáci jsou super, mnohem lepší než bezduší. Pěkný byl také návrat ke vztahu Johna a Xheh.

Karin_Kim55
08.02.2016

Tady jsem se nejvíce poplakala.

Romuleda
21.12.2015

Ahoj chci se zeptat kde se dá stáhnout tento a následují díl nemůžu to nikde najít. Diky moc

Vendulik
27.09.2015

Velice dobrá kniha. Jsem zvědavá, jak se bude dále vyvíjet příběh.

Ewiczka_areebah
02.09.2015

Na Tohra jsem se moc těšila ... moc se mi tahle serie libi už jen kvůli těm hláškam a dialogům které tam padají....a Lassiter o5 nezklamal:)

marcela6183
18.08.2015

Je to jako když v Stargate nahradíte skomírající goa'uldy Orii - taky dostane příběh úplně jiné grády! Takže miluju Bastardy a čekám od nich opravdu pecka zábavu a komplikace!
Emočně silné, ale kapku nedotažené. Pohle ze strany Thora a No'One (v české verzi Nijaké) se jakoby míjejí a narážejí do sebe v tom nejhorším možném okamžiku, až se vám chce s přibývajícími stránkami výt nad marností jejich vztahu. Na to tu ale máme postavu a hybatele jak ze středověkého eposu - deus ex machina pimprlového divadla, co všechnoví, všechnozná a všudebyl. Dík bohu za zářícího anděla a jeho oběť.
Čert vem morálnosti rozhodnutí pořídit si převoznický vztah. Děláme to všichni. Ale přiznat si, že se z převozníka stal cílový přístav, dok i molo, to se Ward povedlo.
Rozjíždějící se vlak Xcor - Leyla - Qhuin - Blay nejspíš nebude snadné uřídit, takže jsem zvědavá, na jakou stranu trampolíové sinusovky se posuneme. Protože tohle stačí na slušnou tři a půlku.

Evaevelína
16.05.2015

období potřeby mohlo být jiné,intimější....nemuseli všichni vědět a pocítit že to na ní přošlo.Jinak není co vytknout.

jitka7
10.04.2015

Zajímavý díl, Lassiter mě fakt dost bavil, ale musím stejně uznat, že mi pořád bylo líto, jak to dopadlo s Tohrmentovou shellan dopadlo a s tímto koncem jsem nebyla tak spokojená

hrubik
08.04.2015

Zajímavý a napínavý díl, u kterého jsem ani nedýchala, jak dopadne.

Karolína18
05.01.2015

Rozhodně povedený díl, který stojí za to, si přečíst. Nedám plný počet hvězdiček, ne snad z důvodu špatného stylu psaní. Autorce vážně nelze cokoli vytknout. Někdy si až říkám, jak může něco tak promyšleného a šíleně vtipného vůbec stvořit. Důvodem je, že tak úplně morálně nesouhlasím se zápletkou. I když se s ní autorka výborně poprala, prostě mi to nesedí. Vážně se těším na další díl.

Dorisek
18.07.2014

Po přečtení všech dílů Bratrstva černé dýky mohu říci že je to velice působivé .. po chvilce jsem se začetla na tolik že sem nebyla schopna knihy odložit velice mě to potěšilo že takové knihy se ještě najdou

Lee7
17.06.2014

Další povedený díl, který za to stojí :)

xxiixxi
14.05.2014

Před tímto dílem jsem si dala od Bratrstva chvíli pauzu a dobře jsem udělala. Možná i díly tomu hodnotím tento díl jako jeden z nejpovedenějších. Téměř žádní Bezduší a Bastardi byli navíc lepší padouši :-) Kniha byla plná emocí, několikrát jsem byla hodně blízko k slzám. A pak kapitoly naznačující další možné příběhy i kapitoly navazující na příběhy minulé se mi zdály dobře zpracované.

vaili
14.05.2014

Jj poté co nahradila pasáže s bezduchými kapitolami o Bastardech je to mnohem lepší a zajímavější... :)

MrsFantasia
09.05.2014

K úvodu bych snad chtěla říci, že mi vlastně dalo zabrat, než jsem se dostala do děje. Ke čtení této knihy jsem se odhodlávala dlouho. Prostě jsem měla vedle Tohra naprosto zafixovanou Wellsie. Ale jak už to J. R. Ward umí, hezky rychle jsem si oblíbila Nijakou jako novou kandidátku.
Navíc jsem někde mezi spletí příjemně napsaných knih naprosto podlehla Lassiterovi - ten chlap je fakt anděl...
Jistě, je toho už dost. Dost knih, dost dobrých knih. A ještě pořád se nemůžu rozhodnout, jestli mají klesavou nebo stoupavou frekvenci. Jako čtenář jsem strašně ocenila absenci linky bezduchých, kterou jsem vždycky přetrpěla jen při prvním čtení. Naopak linka Bastardů mi přišla svěží a prostě super, stejně jako počátek párování, který se tu rýsuje.
Celkově vzato jsem si knihu užila - dobře napsaná, dobře psychologicky zvládnutá, dobře dějově připravená - jednoduše příjemná a mile odpočinková.