Znovuzrozený milenec

Znovuzrozený milenec https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/127567/bmid_znovuzrozeny-milenec-Qnb-127567.jpg 4 625 70

Bratrstvo černé dýky série

Od smrti jeho shellan už by v Tohrmentovi nikdo nepoznal toho upířího vůdce, jímž kdysi býval. Fyzicky sešlého a beznadějně zoufalého, se zlomeným srdcem ho přivádí zpět k Bratrstvu padlý anděl, který chce prospět především sám sobě. Teď znovu bojuje, nelítostný a pomstychtivý, nepřipravený čelit nové, jiné tragédii. Když Tohr začne ve snu vídat svou milovanou – uvězněnou ve studené, izolované zemi-nezemi daleko od klidu a míru Stínu – obrací se k andělovi s nadějí na záchranu té, kterou ztratil. Protože mu ale Lassiter říká, že se musí naučit milovat jinou, chce-li osvobodit svou dřívější družku, Tohr ví, že už jsou všichni předem odsouzeni… Jenomže pak se mu začne dostávat pod kůži žena s temnou minulostí. Na pozadí běsnící války s bezduchými a s novým klanem upírů, který usiluje o trůn Slepého krále, potýká se Tohr se svou pohřbenou minulostí a velmi žhavou budoucností plnou vášně… ale dokáže popustit uzdu svému srdci a všechny osvobodit?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Lover Reborn , 2012

Jitka S.
07.08.2013 5 z 5

Nevím, jestli to bylo tím, že jsem podvědomě nechtěla, aby zatím poslední díl skončil, nebo něčím jiným, ale tento díl jsem četla snad nejdéle ze všech :-/ Ne že bych ho nedoporučovala;-) Každopádně se těším na díl další a zároveň hrozím, kolik těch dílů ještě bude...

lenča30
30.07.2013 5 z 5

Bratrstvo černé dýky.... pro mě jednoduše úžasné..:-)

Marcia
23.05.2013 5 z 5

Moc jsem se na Thorův příběh těšila a naprosto mě dostal. To jak se Thor pořád dává dohromady po Welssiině smrti, snaží se jí i syna zachránit. Snaží se jít dál, ale pořád se jich drží, i když se objeví nová láska, což si nechce přiznat. Nejvíc mě dostává i jejich společná minulost. A ten konec je prostě odzbrojující, opravdu jsem u něj vyváděla a brečela najednout :-)
Příběh je plný emocí, zvratů a akce. Určitě doporučiji přečíst.

ala.mihalikova
14.05.2013 5 z 5

To byl zazitek. Chvili to trva nez clovek vstreba vsechny ty dojmy. Uzasny dil. Stalo to za to. Hlavne ten konec stal za to. A uz chci pokracovani. Proste potrebuji vedet, co bude dal :-)

Senza Jenka
16.03.2013 3 z 5

Anděl a jeho seriály :o) Celkem to šlo, jen je mi líto Layly a Qhuinna. A toho zmetka Xcora. Thor se chová jako trotl, ale koneckonců svázaný muž, který přijde o svoji partnerku... bla bla bla. Nijaká mi přišla vykreslená docela dobře. Zase jedna záhada upířího rozmnožování - Vyvolené nemají období potřeby, protože ve svatyni na druhé straně jsou plodné neustále... Když se tam zdržují pravidelně po dostatečně dlouhou dobu, nedostaví se jim ani v normálním světě - ale jak je to s tou plodností v normálním světe? Přijde mi to trochu nelogické.

fionKa
02.01.2013 5 z 5

Jak už se zde čtenářky zmiňují; úžasný děj, krabice kapesníčků, žádný stereotyp, úspěšné dlouhá sága, jaké bude pokračování?, plný napětí, úchvatné čtení...
Byla jen náhoda, že jsem natrefila na blog který se zmiňoval o dalším dílu bratrstva, byla jsem tak nadšená že jsem hned letěla do knihovny, kde už ho samozřejmě měly a jakoby osudem mi bylo dáno že nebyl zapůjčen. Děkuji Ti :)

Dandulka
01.01.2013 5 z 5

Tak jsem moc zvědavá, jak to bude pokračovat! Už teď se těším na jedenáctý díl!!!!

bibi.r
29.12.2012 2 z 5

Příběh mi přišel zbytečně překombinovaný. Jediné plus za rozšíření o Johna a Xhex.

Juliette
10.09.2012 3 z 5

Nejsem zastáncem dlouhých ság a většinou to, co má více jak tři díly, tak nečtu, ale Bratrstvo mě opravdu chytlo. A tento další díl nezklamal. Je opět plný napětí a citů. Moc dobře se to četlo, i když má kniha tolik stránek. Autorce se stále daří psát tak, že každá postava (hlavní hrdina) je opravdu povahově jiný. Netíhne to ke stereotypu.

janna001
04.09.2012 5 z 5

Neskutečně jsem se těšila na další pokračování Bratrstva . Další díl mě jen utvrdil v tom , že autorka je neskutečně dobrá v napsání úžasného příběhu , propracovaného do nejmenšího detailu. Tento díl byl asi ze všech nejvíc vypjatý emociálními city.
Už na začáku knihy jsem si musela opatřit krabici papírových kapesníčků , a na konci jsem myslela , že ani knihu nedočtu . Takový
konec jsem ale nečekala ,už jsem si myslela , že je všechno ztraceno . Mohu všem vřele doporučit k přečtení.

upíři erotika

J. R. Ward (p)