Znovuzrozený milenec

Znovuzrozený milenec https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/127567/bmid_znovuzrozeny-milenec-Qnb-127567.jpg 4 625 70

Bratrstvo černé dýky série

Od smrti jeho shellan už by v Tohrmentovi nikdo nepoznal toho upířího vůdce, jímž kdysi býval. Fyzicky sešlého a beznadějně zoufalého, se zlomeným srdcem ho přivádí zpět k Bratrstvu padlý anděl, který chce prospět především sám sobě. Teď znovu bojuje, nelítostný a pomstychtivý, nepřipravený čelit nové, jiné tragédii. Když Tohr začne ve snu vídat svou milovanou – uvězněnou ve studené, izolované zemi-nezemi daleko od klidu a míru Stínu – obrací se k andělovi s nadějí na záchranu té, kterou ztratil. Protože mu ale Lassiter říká, že se musí naučit milovat jinou, chce-li osvobodit svou dřívější družku, Tohr ví, že už jsou všichni předem odsouzeni… Jenomže pak se mu začne dostávat pod kůži žena s temnou minulostí. Na pozadí běsnící války s bezduchými a s novým klanem upírů, který usiluje o trůn Slepého krále, potýká se Tohr se svou pohřbenou minulostí a velmi žhavou budoucností plnou vášně… ale dokáže popustit uzdu svému srdci a všechny osvobodit?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Lover Reborn , 2012

havrmoni
15.01.2020 4 z 5

Tak jako jo, ujíždím na tom. Láska,sex a přátelství,rodina. Taky je to i vtipné i smutné. Láska má mnoho podob.

LucijeT
05.11.2019 4 z 5

Četlo se samo, líbilo se mi moc, závěr překvapil a upřímně mi navodil při čtení pocit, kdy čtu, nechávám příběh plynout (neodhadnu co bude) a moc se těším až si s knížkou zalezu. Super. Jediné co bych oželila byl příběh Johna, hrozně mě nudí... Je to jouda... Chtěla bych další vsuvky s Rhevem :)

Renatapek
04.11.2019 3 z 5

Desátý díl serie Bratrstvo černé dýky do kterého se vrací upír Tohrment. Je velmi osvěžující sledovat, že i postava, která už byla odepsaná, se může "zmátořit" a dostává další šanci. Stejně tak, jako i v soukromém životě chceme věřit, že když se něco opravdu hodně nepovede, nevadí, máme ještě jednu šanci. V knize potkáme hrdiny, které už známe a současně s Tohrmentovým příběhem sledujeme pokračování jejich příběhů.

M.B.
29.04.2019 5 z 5

Pro mě osobně nejlepší příběh. K sérii jsem se vrátila po několika letech, protože už jsem to dále nemohla číst - připadalo mi to na jedno brdo a moře sexu :) . Ale příběh Thora měl hloubku, obzvlášť pro toho, kdo někoho ztratil...krásný a uvěřitelný příběh. Kupodivu i ostatní dějové linky byly moc zajímavé. Asi vezmu Bratrstvo opět na milost :)

denniys
26.12.2018 4 z 5

jeden z těch lepších dílů..nicméně okolo Bratrstva je prostě pořád všechno stejné a nemám co napsat dalšího..

Malinali
13.12.2018 5 z 5

Skvělá kniha jako celá série

Evka3814
16.03.2018 5 z 5

No páni,tak jak jsem od tohoto dílu moc nečekala,tak mě úplně dostal. Moc mě bavil anděl Lassiter a samozřejmě sem moc fandila a vše prožívala s Tohrem a Autumn. No a ke konci jsem řvala jak želva,ale dobře to dopadlo,ufff

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

gabice4
14.01.2018 5 z 5

Výborně, opět se mi tento díl velice líbil. Jsem zvědavá co se bude dít s Laylou a Xcorem. I když je Xcor záporná postava, stejně mě něčím fascinuje :-)

misak94
06.01.2018 5 z 5

Další skvělý díl, autorka má vše skvěle promyšlené :) Lassiter je naprosto nejlepší :)

Kakatja
12.11.2017 5 z 5

Lassiter je frajer ...

Mellisek
26.08.2017 4 z 5

Opravdu jsem byla zvědavá jak se tento díl povede. Celou ságu nás autorka učí o tom jak je jejich SHELLAN ta nejvíc TOP , ale nehody se stávají - že? Musím uznat, že mě to mile překvapilo. Oblíbila jsem si L. strašně moc - Autumn též chápala jsem její jednání i když mi opravdu přišla až moc jako světec. Ale to je zase můj osobní postoj, akorát tady je hlavně strašně moc ALE - trochu SPOILER !!! - ale, trochu se obávám že X. s J. budou v očekávání potom co na něj hupsla když měla L. potřebu nehledě na to, že se bojím trochu že se Vyvolená dá do kupy s X. :D atd. no jen tak dál jsem zvědavá co z té ságy ješě vytáhnem a za mě další veliké plus od autorky , že příběh rozepsala mezi JEDEN rok opravdu je to super posun, žádný - že a teď se zamile další a další,ale dala tomu JEDEN rok takže za mě SUPER! :)

Charmedka
13.08.2017 5 z 5

Kniha je dost emotivní, hraje hodně na city a právě ty emoce jsou zde prioritní. Ač obsahuje samozřejmě i nějakou tu akci, není ji mnoho a je to spíše jen vsuvka mezi vztahovými problémy. Nepostrádá ovšem humor, anděl Lassiter je výborný.

kacaaba
25.07.2017 5 z 5

Tohoto dílu jsem se bála, ale autorka se toho zhostila moc hezky. Zase jsem se začetla a moc se mi to líbilo. Jsem zvědavá na pokračování.

ardeas
01.07.2017 4 z 5

Tak tu začnem od konca. Ten bol celkom prekvapením. V strede to tiež už celkom pekne šlapalo, ale vzťah Xhex a Johna mi prišiel nedotiahnutý, akoby tam niekto v knihe vymazal pár strán. No za začiatok bol dosť ošemetný.
Trocha som mala problém sa začítať a miestami som čo to preskakovala. Príbeh anjela bol milým spestrením a som zvedavá čo ešte vyparatí :D

Jedným veľkým mínus je opäť ako v predošlej knihe, práca s vedľajšími dejovými linkami. Lepšie ako s predošlou, tam to bolo hrozné, ale nie ešte tak dobré ako som bola zvyknutá v predošlých knihách.

cukrovka
15.05.2017 5 z 5

Rozhodně další povedený díl. To jak je Thor nucen vyrovnat se s Welssiinou smrtí, aby jí zachránil z mezičasí, byl zajímavý nápad. A také ta společná minulost s Nijakou. Konec byl překvapením.

Etule
11.05.2017 4 z 5

Ach, to jsem si ale poplakala. Přiznávám, že jsem se tohoto dílu velmi bála, protože prostě Tohrment a Wellsie, že jo. Nicméně autorka to dokázala napsat opravdu dobře. Poslední tři kapitoly jsem kompletně prořvala.
Lassiter byl prostě skvělý. Miluju toho anděla a chci ho domů, teď hned! :) A teď konečně, konečně, konečně: Qhuinn a Blay, už se nemůžu dočkat. :3

Adriana21
22.03.2017 5 z 5

Zlatíčko Thorment. Byla jsem zvědavá, zda spisovatelka napíše díl, který se bude týkat tohohle bratra, ale na začátku série jsem si myslela, že by třeba mohl být o T a W. Ovšem jejich osud byl opravdu jiný, než jsem si myslela. Ovšem tento díl byl velice dobrý a jsem ráda, že se týkal T a A(N.O.)

Kočičáci
13.02.2017 5 z 5

Další úžasný příběh v řadě mého milovaného Bratrstva. Tentokrát v čele s nešťastným a zlomeným Tohrem, který nemůže a nechce zapomenout na svou milovanou Wellsie...ale aby ji zachránil, tak bude muset. S tím mu pomáhá padlý anděl Lassiter, který se mu snaží otevřít oči, aby "uviděl" Nijakou a pustil si ji nejen k tělu, ale i do srdce...jak to dopadne, si musíte přečíst :-)
Dalším velkým zpestřením byl příchod Xcora s jeho Bastardy, namísto už trošku upadajících bezduchých...těším se, jak se budou vyvíjet. Hezky se posunul i příběh Johna a Xexh a už jsem natěšená na Blaye a Qhuinna.

Fizulka71
01.08.2016 4 z 5

Konečně se vrací Thor, i když na pokraji šílenství. Nejlepší figurou je anděl Lassiter a jeho posedlost tv seriály, to jsem se fakt nasmála. Navíc jeho vizáž zlého hocha včetně kila piercingu v každém uchu, to vážně nemá chybu. Příběh se moc líbil, byl opět trošku temnější a emotivnější, ale rozhodně stojí za přečtení.

upíři erotika

J. R. Ward (p)