Pohanský kámen

Pohanský kámen https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/164281/bmid_pohansky-kamen-OML-164281.jpg 4 111 26

Znamení sedmi série

< 3. díl

Gage a Cybil mají dar nahlédnout do budoucnosti, ale musí spojit síly i srdce, aby dokázali čelit tomu, co přijde. V osudný den, kdy se spolu s přáteli vydají k Pohanskému kameni, Gage pochopí, že se musí obětovat, aby je zachránil. Najednou se ocitne před těžkou volbou, ve které proti sobě stojí osudová láska a pokrevní pouto.

Romány Pro ženy Fantasy
Vydáno: , Alpress

The Pagan Stone , 2008

Evka27
06.04.2016 odpad!

Nepovedená série, nedoporučuji, pouze pokud opravdu nemáte co číst....

mariva
10.03.2015 5 z 5

Protože jsem jednotlivé díly četla na přeskáčku, po prvním třetí a do druhého se pouštím teprve teď, trochu jsem se ztrácela v ději. I když dávám přednost reálnějším příběhům a žánru fantasy moc nefandím, děj byl napínavý a kniha se četla jedním dechem.

koki.veru
12.06.2014 5 z 5

Úžasný poslední díl nádherné trilogie. Velmi zajímavě zpracována oblast nadpozemských sil. Knížku jsem přečetla rychle během pár dní. Nádhera :)

vaili
22.05.2014 4 z 5

Tak asi nejlepší díl ze všech tří, ale teda ten souboj dost zmatené čekala jsem pořádnou bitvu celé tři díly a nakonec puff a je po ní :)) no tahle série mi v hlavě moc neutkví :)

sisulisa
25.09.2013 5 z 5

Pekný záverečný diel. Ani neviem, ktorý sa mi páčil najviac, každý mal niečo do seba.

Jitka.Š
02.08.2013

Celkem rychlý konec. Ale bylo to pěkné čtení.

Nora Roberts
americká, 1950