Tajnůstkáři

Tajnůstkáři https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/499847/bmid_tajnustkari-63cc1c1500a3d.jpg 4 181 42

Arden Maxwellová by ráda věděla, kam se poděl její otec, který byl před dvaceti lety spolupachatelem téměř dokonalé loupeže půl milionu dolarů. Aby přišla záhadě na kloub, rozhodne se vrátit do rodinného domu u tajemného jezera Caddo. Netuší však, že dva otcovi tehdejší kumpáni – válečný hrdina a zkorumpovaný okresní prokurátor – bedlivě sledují každý její krok. Nový detektivní román Sandry Brown, v němž opět nechybí napětí, tajemství, ale ani milostná zápletka.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Kalibr

Thick as Thieves , 2020

archivářka115
15.04.2024 odpad!

Knížka byla hrozně nudná. Chvílemi mi připadala zmatená a nelogická.
Četla jsem jí při cestě do práce. To byly jediné chvíle, kdy jsem jí mohla číst
a vydržela jsem to.

Becca_books
18.02.2024 5 z 5

Knihy Sandy Brown mám ráda. Myslím, že jsem přečetla snad všechny a ty s „detektivní“ zápletkou se mi líbí nejvíc. Vím, že je to oddechovější čtení, které není tak morbidní jako jiní autoři a líbí se mi propojení s romantickou linkou. Kniha měla vše – padoucha co ovládá město, nesympatickou Lisu, sympaťáka Ledge, milou Arden A pro mě trošku překvapením byl závěr. Myslela jsem si, že vím, jak to celé dopadne a co se vlastně stalo a byla jsem na omylu.

WaN635
24.01.2024 3 z 5

Dlouho jsem od Sandry nic nečetla, tak jsem zkusila jednu z jejich nových knih.
A musím upřímně říct, že mě kniha nenadchla, ba ani nezaujala.
Padouch byl jasný od začátku a nějak mě nebavilo věřit tomu, jak městečko ovládal.
Hlavní hrdinové ušli, zápletka nakonec taky obsahovala určité překvapení, tak hodnotím za tři.

boeink
13.01.2024 4 z 5

Dávka romantiky, větší dávka napětí. To jsou dvě ingredience, které Sandra míchá do svých románových koktejlů a tak se to nám, jejím čtenářům líbí. Tajnůstkáři nejsou výjimkou. Poznáváme sympatickou dvojici, kterou to k sobě táhne jako protipóly magnetu, proti nim padoucha a další obyvatele malého texaského městečka.Všechny je spojuje dávné tajemství..Za mě příjemné, odpočinkové čtení.

ikul
11.01.2024 5 z 5

Napínavé, s trochou erotiky, se sympatickými hlavními hrdiny . Román Sandry Brown nezklame.

siena
07.11.2023 4 z 5

Po delší pauze jsem opět otevřela knihu Sandry Brownové. Její první "silnější" knihy jsou sice lepší, ale Tajnůstkáři nezklamali a ve svém žánru je to dobré čtení...

Maky806
30.10.2023 5 z 5

Sandra mě ještě nezklamala. Její knížky jsou vždycky úžasný.

4xbabča
25.10.2023 5 z 5

Sandra Brown je moje oblíbená autorka, takže i u této knihy jsem si byla jistá, že to bude dobré čtení. Takže detektivní příběh, který měl napětí, tajemno a taky trochu romantiky určitě stál za přečtení.

Pája699
29.09.2023 4 z 5

(SPOILER) Skoro po roce jsem skončila v ruce s knihou Sandry Brown a upřímně nelituji .-)
Kniha je o fous slabší, než jsem od autorky zvyklá, ale i tak se to četlo lehce a samo.

Arden Maxwellová se vrací po 20-ti letech do svého rodného města. Pokusí se zjistit, co se skutečně onu záhadnou noc vlastně stalo? Utekl její otec i s ukradenými penězi?
Je to dávka napětí, romantiky :-) Nechybí ani hrdina a padouch

Bylo mi jasné, že to nebude tak, jak se na první pohled zdá a chce nás určo autorka zmást, ale takové rozuzlení jsem nečekala. Byla jsem překvapená. Za mě příjemná, oddechová knížka.

Okresní prokurátor byl pěkný hajzlík a celou knihu mě akorát rozčiloval :-D

maluck
18.09.2023 4 z 5

Příjemné čtení, zajímavá zápletka a zlomové rozuzlení. Na hlavních postavách mi bylo sympatické, že nikdo z nich nebyl dokonalý a každý měl svůj "škraloup". Kapitoly týkající se minulosti měly své opodstatnění a doplňovaly děj v současnosti.

asam
04.08.2023 5 z 5

Zábavná, napínavá kniha, Někdy děj trochu zamotaný , ale vše se vyřeší. Četba na dovolenou .

cukrovka
02.08.2023 5 z 5

Sandra Brown je pro mě sázka na jistotu. Vždy dokáže skvěle nakombinovat romantiku s napětím a i zde se jí to podařilo. Příjemné oddechové čtení.

Silvisek
29.07.2023 5 z 5

Kniha opravdu super. Velmi napinaca jako vzdy. Hlavne ten konece byl opravdu necekany. Coz takove kniha Sandra ma. Opravdu zase super cteni od ni.

knihomolkaL
15.07.2023 3 z 5

Sandra Brown je mou velkou oblíbenkyní, tudíž nevím, čím to, ale obvyklé nadšení se u mě nekonalo. Věkem spisovatelky? Opět haldou překlepů? Trochu kostrbatým překladem? Skutečně nevím. Možná kombinace všeho dohromady.
Ale když od toho všeho odhlédnu, pořád se jedná o dobrý thriller s velkým překvapením na konci.

alekis
11.07.2023 4 z 5

Trochu Krasoněm a trochu Drsoněm
musí být literární romantický hrdina!
Takový, co o něm čtenářka sní
a na něj před usnutím vzpomíná...
Zkrátka - musí být třída!
Pod tvrdou kůrkou se skrývá měkká střída...
Neexistuje, ale je prostě nej a to je jisté,
stejně, jako že den se s nocí střídá!
:-)

Překladač mi nabídl název Tlustý jako zloději - stejně podivné, stejně mi to nesedí, jako Tajnůstkáři, ale... vzal to nešť!
Sandra Brown je profík a přes to vlak nejede. Četla jsem od ní sice už lepší krimi romance, ale tato byla taky zábavná... i když...
Sandro, je mi to jasné: kam pořád máš chodit na ty nápady? Ale jo, stálo to rozhodně za přečtení, zaujalo a pobavilo. Neváhej a piš dál!
:-).

Havrnka
07.06.2023 5 z 5

Romantický detektivní příběh se zajímavým koncem.

raty
26.05.2023 4 z 5

Zase jedna Sandra Brown......
Moje oblíbená spisovatelka, od které si novou knihu nenechám nikdy ujít. Nezapíram, velký podíl má určitě nostalgie. Vždyť na jejích knihách je hodně znát, že jsou z "jednoho hnízda".
Podobná šablona, romantika s napětím, ale já si nemůžu pomoct. Mě to prostě pořád baví.

Szekynka
22.05.2023 4 z 5

Sandru mám moc ráda a přečetla jsem snad všechno co vydala. Jako vždy jsem čekala zamotaný konec a během čtení jsem vymyslela bambilión možností jak to zamotá. Klasicky jsem to netrefila, ale tentokrát jsem nějak neseděla celá vykulená. Rozuzlení se mi nějak vůbec nelíbilo. Za mě slabší knížka.

mirunda
19.05.2023 4 z 5

Knížka se místy trošku moc vlekla, ale konečné rozuzlení mě tedy dost překvapilo.

Michelleee
18.05.2023 5 z 5

První kniha od autorky a super. Příběh zajímavý, četlo se to samo. Na konci jsem byla překvapená, jak vše vlastně bylo a dopadlo.

Sandra Brown
americká, 1948