Zkurvenej příběh

Zkurvenej příběh https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/326564/bmid_zkurvenej-pribeh-1Lp-326564.jpg 4 1359 393

Les a mlha kam se podíváš. Místo, kde každý zná každého a kde soukromí je jenom iluze. To je malý ostrov Glass Island, kde žije šestnáctiletý Henry a kde byla zavražděná jeho přítelkyně. Kdo je vrahem? Pro obyvatele ostrova se Henry stává hlavním podezřelým a bedlivě ho sledují na každém kroku. Cítí jejich nenávist. Cítí, že chtějí jeho kůži... Jeho svět se stává nebezpečný, temný a pořádně zkurvený... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , XYZ (ČR)

Une putain d'histoire , 2015

rottovat
11.04.2017 3 z 5

Tak nevím, nebylo to špatné, četlo se to dobře, ale nějak mám pocit, že tohle není ten Minier, od kterého jsem četla předchozí skvělá díla. Jako by to psal někdo úplně jiný. Asi mi nebyli zcela blízcí hrdinové v teenagerovském věku, Servaz byl přecijen trochu jiné kafe. Ale celkově dobá oddychovka, jen mě to prostě zcela nechytlo.

HaHa11
11.04.2017 4 z 5

Tak to opravdu dobrý příběh nebyl ....Ale jako detektivka naopak obstál na téměř výbornou! To, co se odehrálo na posledních zhruba 50 stránkách, byla mistrovská ukázka toho, jak vytřít zrak naivnímu čtenáři, očekávajícímu dobrý konec. Kulisy skvělé a depresivnost vyznění umocňující, figurky pitoreskní jen do určité míry. Zápletka? No možná trochu překombinovanosti tam bylo, pachateli vyšlo poměrně nadstandardní množství předpokládaných vývojových linií, ale budiž. A ta ukázková depka v závěru .... Dám čtyři hvězdy, ale s plusem.

LWALKER
10.04.2017 5 z 5

Mistr Minier to tak zkurvil, že nemohu jinak, než 5 hvězd :-)

LuckaH2
10.04.2017 5 z 5

Napinave, strasidelne(chvilema az moc preexponovane mozna) vyvolavajici premysleni a zvedavost... Rozuzleni sokujici a dokladajici, jak lehce se nechame oblbnout. Za me fajn trihler! Pan Minier se stava mym oblibenym autorem napeti;-)

kyslikova
10.04.2017 3 z 5

Dobrá oddychovka, čte se lehce, ale člověk si úplně nepamatuje o čem to bylo ;-)

Ceeca
08.04.2017

po předchozí trilogii velké zklamání, nadšeně koupeno, s velkým zklamáním založeno do knihovny...

Pucik13
08.04.2017 4 z 5

Kniha se četla skvěle, měla rychlý spád a překvapivý konec.

skipiii
07.04.2017 5 z 5

Na knížku jsem se velice těšila, protože jeho předchozí trilogie se mi velice líbila a musím říct, že zklamaná jsem tedy rozhodně nebyla.Knížka se mi velice dobře četla, děj ubíhal rychle a ten závěr stál za to.Doporučuji:)

Mathiola8
06.04.2017 5 z 5

Dost dobrý :)

Ajuszka
04.04.2017 5 z 5

Tak autor opet neuklamal.Sice oproti trem predchozim kniham je tahle nejslabsi.A pripada mi ze znam snad vsechny ulice v Seattlu a okolnich ostrovech,tak dopodrobna to bylo popsane ze jsem to misty preskakovala.Nicmene pribeh skvely a zaver me dostal asi jako vsechny.Ale..Tesim se na to,az se vrati zpet stary dobry Martin Servaz :)

rozalupe
03.04.2017 3 z 5

Nejlepší by bylo a to ostatně každou detektivku, přečíst ji na jeden zátah...takhle vždy chvíli trvalo než se člověk zase dostal do děje

nevřelka
02.04.2017 4 z 5

Zkurvenej příběh byl opravdu takový, jak název sám napovídá...Henry mi byl celkem sympatickej, ale něco se mi tam od začátku nezdálo, a ejhle. Celkově příběh plný teenagerů, který ve finále nebyl tak špatný. Knížkou jsem se prokousávala pomalu, nicméně závěr mi vše vynahradil, ten se mi líbil moc a moc. Nebýt toho závěru, dávám hvězdy tři. Předchozí knížky B.M. se mi líbily podstatně víc.

Viky007
01.04.2017 5 z 5

Sice by to šlo napsat i slušně, ale tady se to přímo nabízí. Bylo to zkurveně dobré!

PetK
31.03.2017 4 z 5

Stejně jako u předchozích dvou knih bych to "prostříhala" a zkrátila. Námět zajímavý, bavil mě i způsob vyprávění, jako když se mladý kluk snaží vyjadřovat jazykem zkušeného spisovatele. A kvitovala jsem i závěr. Jak pomíjivé může všechno být. :-)
Ke konci jsem měla malinko problém propojit si všechna fakta, ale žádná hrůza, jen už si holt člověk přesně nepamatuje, jakou podrobnost četl před týdnem.
Z Minierových knih stále nejvýš řadím Mráz, ale ani tohle průšvih rozhodně není, jen je to něco jiného než předchozí trilogie. Beztak jsem měla pocit, že čtu knihu od jiného spisovatele. Asi tím, že tam nebyl Servaz.

Susan94
31.03.2017 3 z 5

Co se stane když se snaží francouzský autor psát o teenegarech z USA ? ---- ZKURVENÝ PŘÍBĚH
Byla to jízda, a velká jen ne pro mě, i když se mnou si autor pořádně pohrál….
Mám z toho rozporuplné pocity, hlavně z posledních pár stránek, tím se tohle celé stalo rozhodně zkurveným příběhem, ale jednoznačně dokážu říct, že Minera mám radši, když píše o Servazovi….

JustWomen
30.03.2017 3 z 5

Pomalý nájezd, pak se to četlo moc dobře, ale ten konec mě hodně zklamal. Čteš 600 stran o někom s kým sympatizuješ a autor na úplném konci všechno dost kostrbatě změní, v podstatě si vymyslel úplně jiný děj - řekla bych fakt zkurvenej příběh.

koolsavage
30.03.2017 3 z 5

Tak já nevím... Podle zdejšího hodnocení jsem byla natěšená a čekala jsem něco víc...Líbily se mi změny vypravěčů, ale ta zápletka se dala už od začátku tušit, to mi zas neříkejte, že ne :-) Lepší průměr /3,5*/

AnetV
29.03.2017 3 z 5

Dočteno, ALE čekala jsem větší pecku. Je fakt, že vraha jsem neodhalila, ale přišlo mi to takové až moc překombinované a konec se mi tolik nelíbil, i když si to po tom všem zasloužil. Znovu číst nebudu.

Karelvovsik
29.03.2017 3 z 5

Není to úplně špatná kniha, ale po sérii s Martinem Servazem pro mne byla zklamáním. Hodnotím za 3 hvězdy.

kytarka
28.03.2017 5 z 5

První kniha od tohoto autora a super! Velmi dobre se kniha čte, stránky rychle utíkají. Děj je perfektně zamotany! Takový konec jsem opravdu nečekala!

vraždy ostrovy tajemství technologie ztráta soukromí

Bernard Minier
francouzská, 1960