Žít jako single

Prý je to syndrom doby. Ženy a muži, kteří se nikterak neženou do svatby a společného života, o potomcích ani nemluvě. Ale vlastně ani dlouhodobější vztah není to, co hledají... ale ví to oni sami, co by chtěli? Žijí singl. A taky se tomu říká syndrom Sexu ve městě. Soubor povídek jedněch z nejpopulárnějších současných českých autorů....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/414629/big_zit-jako-single-9fB-414629.jpg 3108

Kniha Žít jako single

Hanjimka

Slabé povídky za mě v audioverzi.

Metroušek

Povídková bída, kterou u mne před hodnocením "odpad" zachránila jedině povídka Kočky. Název "Žít jako single" docela naláká, ale pak sbírka zklame na celé čáře.

Aivlis

Asi som čakala trochu viac. Páčila sa mi poviedka Žít jako singl a ešte bola celkom fajn tá prvá, ale inak ma to nejak nebralo. Mám iný životný štýl, alebo žeby s vekom konečne prišiel rozum???

tlllk

Ako to už býva u poviedok, niektoré zaujmú viac iné menej. Ako otec troch detí je tento svet pre mňa sci-fi, možno preto ma fascinuje. Zaujíma ma ako to majú ľudia v hlave upratané. U niektorých poviedok bolo ale cítiť fastfood tejto doby, povrchnosť detí ktoré túžia viac po úspechu ako po skutočnom vzťahu posudzujú životy svojich rodičov ....

Prey

Vcelku povedená sentimentální kolekce jednohubek k lidským ne-vztahům. Baldýnského sci-fi finále parádní.

terinkha

Z téhle edice jsem přečetla první knihu. Oceňuju možnost vidět různé styly jednotlivých autorů (a podle toho se třeba rozhodnout, jestli si od nich přečtu něco "většího"). Zcela upřímně si vybavím asi 2-3 povídky, dvě další pro mě byly vyloženě mimo.
A možná z toho nejsem tak nadšená už jen proto, že téma singles je omílaný pořád dokola.
Tři hvězdy, ale spíš ušmudlaný.

yellowbanna

Kniha dočtena a odložena a žádný pocit z ní ve mě nezůstal. Už si nepamatuju, o čem povídky byly. Jen ta poslední svým námětem v rámci tématu vystupuje z řady. Jinak tedy, bohužel, nic objevného.

MelanieBruno

No, čekala jsem to o chlup lepší. Špatné to nebylo, ale některé povídky byly nudné. Asi ji pošlu dále. Nemyslím si že to je kniha, ke které se vrátím.