Žijte nebezpečně

Žijte nebezpečně https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/300847/bmid_zijte-nebezpecne-eV7-300847.jpg 4 5 2

Mým cílem je zničit a vyvrátit všechny nesmysly, které jste v sobě za celé věky nahromadili. Pokud se mi podaří vymést je z vaší mysli a místo nich do vás vložit čistou oblohu, moje práce bude u konce. Znalosti budou nahrazeny poznáním. Získáte přístup k tajemství, k posvátnému mystériu, k poezii života, hudbě a tanci... To všechno je stále zde, pro vás. OSHO je považován za jednoho z nejprovokativnějších učitelů dnešní doby. ” Idea revoluce není nová” říká, ”ale idea revoluce spojená s osvícením je něco zcela nového - to je můj příspěvek světu.” Tato kniha je důkazem tohoto tvrzení.... celý text

Duchovní literatura Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Fontána (Dobra & Fontána)

Living dangerously.

pepelopez
28.10.2020 5 z 5

osho vytecne!!

kamibe
13.04.2020 4 z 5

Mám Osha ráda. Uklidňují mě jeho promluvy, například v této knize hned na začátku to, co říká o meditaci: "Meditace je vaše přirozenost. Je to vaše bytí." A velmi jasně říká, jak může meditace přijít. Oshovy myšlenky mě v dobrém provokují.
Nacházím tu pro sebe spoustu krásných vět. Mám Osha ráda a opravdu ráda čtu jeho myšlenky a tuhle knihu jsem taky četla ráda, jenže jí nemůžu dát plný počet hvězd, protože na konci knihy se nedokážu ztotožnit s jeho názorem na rodinu.

Osho
indická, 1931 - 1990