Žhavý led

Žhavý led https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/2444/bmid_zhavy-led-OtS-2444.jpg 4 203 45

Whitney MacAllisterová, znuděná životem bohaté dědičky, narazí na newyorské ulici na pohledného muže, který je na útěku před komplici. Douglas Lord, zloděj a podvodník, vnáší náhle do jejího života dobrodružství, ale i nebezpečí a cit. Společná cesta na Madagaskar za velkolepým pokladem se tak změní v šílenou honičku, v níž se ti dva jen o krok udržují náskok před nelítostnými zabijáky...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Hot Ice , 1987

inule
20.04.2013 4 z 5

Tato autorka má neuvěřitelnou fantazii, do jakého prostředí zasadí děj příběhu. Byla jsem mile překvapena.

kika 13
03.03.2013 3 z 5

Dobrý román na oddychové čtení.

princesse
17.01.2013 5 z 5

Další "robertsovka", která se četla sama. :-) Příjemné a oddechové čtení bez nudných pasáží nebo zbytečných dějových prodlev. Určitě přečtením neprohloupíte.

Wea
10.05.2012 5 z 5

Napínavé,vtipné čtení s trochou romantiky,opravdu dobrá ,,oddechovka",i když vlastně ani ne,příběh je to totiž opravdu napínavý ,takže doporučuju k přečtení:-)

medvídě
11.03.2012 5 z 5

Další z knížek, která se jí povedla. Musím uznat, že tato autorka mě snad s žádnou knihou nezklamala.