Žhavý led

Žhavý led https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/2444/bmid_zhavy-led-OtS-2444.jpg 4 203 45

Whitney MacAllisterová, znuděná životem bohaté dědičky, narazí na newyorské ulici na pohledného muže, který je na útěku před komplici. Douglas Lord, zloděj a podvodník, vnáší náhle do jejího života dobrodružství, ale i nebezpečí a cit. Společná cesta na Madagaskar za velkolepým pokladem se tak změní v šílenou honičku, v níž se ti dva jen o krok udržují náskok před nelítostnými zabijáky...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Hot Ice , 1987

Terry11
14.08.2018 3 z 5

No jo, to jsou ty její romance! Oč sofistikovanější je "Smrtící série", o to lehčí četbu přinášejí tyto dobrodružné a zamilované příběhy. Vsunout to mezi dvě seriózní knihy to není zas tak špatné. Zvlášť když mám pro Noru slabost.

Aknel26
14.06.2018 3 z 5

Příjemná, vtipná, napínavá a v zajímavém prostředí se odehrávající oddechovka. Dobrodružný děj bohužel brzdily pasáže o jiskření mezi oběma hlavními postavami.

xindl007
05.02.2018 3 z 5

Dávám tři hvězdičky a to opravdu, když zavřu obě oči. Děj měl spád, knížka se četla dobře. Ale ani jeden z hlavních hrdinů mě neoslovil, zkrátka namyšlená bohatá dceruška a hodně šikovný zlodějíček.

vlastus52
12.12.2017 4 z 5

Při čtení knihy mi byla tato velmi povědomá, i když jsem ji ještě nečetla. Pak jsem si uvědomila, že je velmi podobná s filmem "Honba za diamantem", a proto se děj dal dopředu předvídat. Dobře se četla.

Joyce24
19.08.2017 4 z 5

Moje první kniha od této autorky. Velice příjemné čtení, často donutí dialogy hlavních hrdinů k pousmání. Určitě nezůstanu pouze u této jedné autorčiny knihy a ráda si přečtu další.

Jessybelle
15.08.2017 5 z 5

Příjemné oddechové čtení, dobrodružství ani vtip ani happyend nechybí.

Dreisii
14.07.2017 4 z 5

Super oddychovka,romantika ,vtip, dobrodružství :) já jsem byla spokojená.

AnetV
09.04.2017 4 z 5

Určitě stojí za přečtení, bála jsem se, že Whitney bude nějaká znuděná blbka, ale naopak, super jsem se bavila u toho jak Douga stírala. Dobrodružná honba za pokladem skončí pro oba nejen nalezením pokladu :-)

AnetSpring
25.09.2016 5 z 5

Úžasná kniha, která se četla velmi hezky a ani v jeden moment jsem se u ní nenudila. Myslím, že by to byl zajímavý film.

Macík07
07.08.2016 5 z 5

Výborná. Za tři dny přečtená...

Ejv
16.07.2015 5 z 5

Knihu jsem četla jedním dechem až do konce. Dobrodružná kniha s nádechem romantiky, opravdu stojí za to, si to přečíst! :)

jaja10
21.05.2015 3 z 5

Tak nevím tři * se mi zdají málo, ale 4 by bylo zase moc. Chybí mi nějaké ty půl hvězdičky. Kniha to nebyla špatná, ale nějak mi nesedlo to večné opakování skoro těch samých věcí. Počítání peněz, mluvení o tom, jak hlavní hrdina zbohatne,takový mamon, atd..... Ale u některých pasáží jsem se bavila....

lifeoptimist
06.04.2015 4 z 5

docela i vtipná, mělo to spád, zábava jak má být - typická nora, můžu jen doporučit

koki.veru
29.03.2015 5 z 5

Tak u téhle knížky jsem byla hodně překvapená.... Jsem u Nory zvyklá na trošku jiný styl, ale byla jsem překvapená příjemně. Zajímavá knížka plná napětí až do konce. Oba dva hlavní hrdiny jsem si okamžitě oblíbila a doufala jsem, že to nakonec dopadne tak, jak to dopadlo :)

Poutnice
27.06.2014 3 z 5

kniha byla zajímavá, ale chyběla tomu ta NORA osobně...tohle nebyl tak úplně její styl a tři hvězdičky dávám jen proto, že knihu napsala ona - kdyby byla od jakéhokoli jiného spisovatele, měla by čtyři.

Jjala1
09.06.2014 5 z 5

Kniha mě velmi zaujala a pobavila. Další bezva dílko od této autorky.

vaili
06.02.2014 4 z 5

Žhavý led nebyl vůbec žhavý jak by se mohlo zdát, ale každopádně mě kniha velice bavila a rozesmála :)

mariva
02.02.2014 4 z 5

Knížky této autorky většinou hltám jedním dechem. Tato mě tolik nechytla, i když příběh byl napínavý a děj měl spád. Některé části mi připadaly povědomé, ale nevím, že bych knížku už někdy četla. Ale jinak knize není co vyčíst, Robertsová zklamat nemůže.

bzdenca
23.10.2013 5 z 5

Velice pěkná kniha, určitě stojí za přečtení.

Lamička
01.06.2013 4 z 5

Nenáročné čtení, skvělé na odpočinek.