Zázraky: Marvels

Zázraky: Marvels https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/502821/bmid_zazraky-marvels-A7q-502821.jpg 5 129 25

Ve vesmíru Marvelu se po nebi prohánějí hrdinové připravení bojovat proti padouchům, kteří ohrožují svět. Ve stínu těchto výjimečných ikon však žijí obyčejní muži a ženy, kteří se na ně dívají se směsicí strachu, nedůvěry, závisti a obdivu. Patří mezi ně i Phil Sheldon, newyorský fotoreportér, který zasvětil svou kariéru hrdinským činům těchto "zázraků" a jejich vlivu na lidstvo. Mnoha cenami ověnčená kniha Zázraky, kterou napsal Kurt Busiek a mistrovsky ilustroval Alex Ross, nabízí unikátní historický přehled několika desetiletí marvelovského vesmíru viděný očima obyčejného člověka. V tomto rozšířeném vydání vychází včetně epilogu z roku 2019 a bohatého bonusového materiálu!... celý text

Literatura světová Komiksy Sci-fi
Vydáno: , Crew

Marvels , 1993

memphisz
17.04.2016 5 z 5

Hlavní události komiksů Marvel z pohledu obyčejných lidí, kteří je zažili. Zázraky (Marvels), fenomén nadlidí, kteří se z ničeho nic objevili, aby změnili svět. Pro běžné lidi znamenali naději, senzaci, ale probouzeli v nich také strach a závist. Neobyčejný vhled do světa Marvelu z pohledu fotografa, který svůj život zasvětil pochopení fascinace superhrdiny, doplněný o perfektní malbu Alexe Rosse.

martinstefko
06.12.2015 5 z 5

I když se vám třeba nebude zamlouvat kresba, anebo vám bude vadit scénář, přesto si myslím, že si v komiksu najdete něco, co vás uchvátí. Je to poměrně jednoduché. Tohle není komiks, který by ve vás nic nezanechal. To je jeho síla. V roce 1994 se jednalo o zjevení, ale krásné na tom je to, že se jedná o zjevení i dnes. Více: http://www.comics-blog.cz/2013/07/197-ultimatni-komiksovy-komplet-23.html

jirincz
21.09.2015 3 z 5

Patřím k té menšině, která příliš nadšená nebyla. Podle referencí jsem čekal něco, z čeho se posadím na zadek a naopak jsem se po dějové stránce spíše nudil. Asi nejsem příliš dospělý komiksák... Kresba je však dokonalá o tom není pochyb.

3DD!3
18.07.2013 5 z 5

Díky Rossovi umělecké dílo, díky Busiekovi nezvyklá kronika. Zlatý věk Zázraků viděný skrze čočky novináře, odpůrce i obdivovatele, hrdiny i zbabělce... pokrytce - obyčejného člověka. Mutace, zvláštní schopnosti, nadlidé mající moc otřást městy a mařit i zachraňovat životy. Touha po zázracích dovedla lidi k fantastice a imaginaci - tak vznikly první komiksy. Obrazy připojené k nejrůznějším výtryskům inspirace myslí, které se nebáli snít. Tohle je pomník těm lidem, těm co to začali. Něco co má smysl přečíst si, i vlastnit to. Je to kniha o naší nevyjmečnosti, obyčejnosti, zaměnitelnosti. Chceme věřit, že za nás někdo bude bojovat. (Nebude.) Proto jsme přišli se Zázraky... abychom si nalhali, že se to možná zlepší. Sněte dál.

Lestat19
11.07.2013 5 z 5

Příběh o hrdinech z pohledu obyčejného člověka, fotografa a reportéra, Phila Sheldona. Z jeho úhlu sledujeme hrdiny Marvelu jako Human Torche, Fantastic Four, Iron Mana, Spidermana nebo X-meny. To všechno vyvedeno v nádherné malbě Alexe Rosse. Zatím nejlepší komiks v Ultimátním komiksovém kompletu Marvel.