Zaváté stopy

Zaváté stopy https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25805/bmid_zavate-stopy-Lkz-25805.jpg 4 183 25

Zatímco se všechny mladé herečky hrnou do Hollywoodu, Cilla utíká opačným směrem. Jako bývalá dětská hvězda si slávy užila vrchovatě a nyní touží jen po klidu. Usadí se na venkovském sídle své babičky a to se chystá opravit. Jednoho dne objeví dopisy staré několik desítek let, které neměla nikdy spatřit. Od té chvíle se kolem Cilly dějí hrůzostrašné věci...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Tribute , 2008

princesse
10.06.2012 5 z 5

Souhlasím. Super čtivá knížka. Přečteno za den. Nešlo se odtrhnout. :-)

Hřibče
05.06.2012 3 z 5

Příjemné čtení a opravdu sympatický hlavní hrdina, který má ještě sympatičtější psisko. :) Na Robertsové se mi líbí, že je schopna přehodit klasické mužské a ženské role a ničemu to nevadí, naopak je to místy velice vtipné. :) Hlavní hrdinka - Cilla je sice bývalá dětská herečka, ale dá se na stavařinu a opravuje domy, zatímco hlavní mužský hrdina kreslí komiksy a není příliš technický typ. Je zde i kriminální zápletka, kdy se hlavní hrdince snaží někdo poškodit její snažení o opravu rodinného domu a neustále její dílo ničí. Při čtení příběhu čtenář postupně odhalí, že toto zlo je zakořeněné v dlouholeté nenávisti vůči rodině Cilly. Je to příjemná oddechovka, ale asi bych ji trošku zkrátila. Už mi přišlo pak zdlouhavé, jak hlavní hrdinka vždy něco opravila a v zápětí jí to bylo zničeno. :(

ewisek22
17.01.2012 5 z 5

Miluju tuhle knihu:)) Do téměř poslední stránky nevíte, kdo je vlastně ten zloduch, co obtěžuje chudáka Cilly...A Ford se svým věrným psem Spockem?? Ti dva prostě nemají chybu:))

Val
10.12.2011 5 z 5

Opět úžasná kniha. Silně pochybuju, jestli má nějakou vyloženě špatnou :-)

malen
29.08.2011 4 z 5

Bylo i zfilmováno, ale kniha je o dost lepší!!!