Zapomenuté dítě

Zapomenuté dítě https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/175343/bmid_zapomenute-dite-xPF-175343.jpg 4 710 190

V poklidném městečku na severním pobřeží Anglie byla nalezena brutálně zavražděná studentka Amy. Za pár měsíců dojde na nedaleké farmě k dalšímu podobnému zločinu. Nic nenapovídá tomu, že by obě oběti něco spojovalo. Policistka Almondová se upne na druhý případ, ale stále jí uniká otřesné tajemství, které rodinu navždy poznamenalo. Při pátrání se musí vrátit hluboko do minulosti. Až k děsivému odhalení jednoho prosincového dne před více než třiceti lety. A dokonce ještě dál, do doby 2. světové války, kdy záhadným způsobem zmizelo malé dítě... Než vyšetřovatelka pochopí, že duševně nemocný pachatel dodnes neuhasil svou nenávist a touhu po pomstě, s hrůzou si uvědomí, že už může být pozdě...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Ikar (ČR)

Das andere Kind , 2009

MichaelaMalinka
11.04.2014 5 z 5

Parádní knížka, která Vás nepustí, dokud nedočtete. Do samého závěru není tak úplně jasné, kdo je pachatelem a pak při odhalení nastane šok. Tedy u mě tomu tak bylo. Moje první knížka od autorky a zdaleka ne poslední.

RADOST
20.02.2014 5 z 5

Výborná detektivka o pocitu viny, životního selhání, nedostatku sebedůvěry, zbabělosti. Čte se jedním dechem; každý z aktérů by mohl být pachatelem, ale i budoucí obětí.

babča56
13.01.2014 5 z 5

Kniha se mi líbila, přečteno jedním dechem. Kdo byl vrah studentky Amy, jsem taky nepochopila.

Hanin
09.01.2014 5 z 5

Moje první detektivka od autorky. Sedla mi a už se těším na další

mysterygirl
05.01.2014

super kniha, nemohla jsem se od ní odtrhnout..ale vy jste z ní pochopily kdo byl vrah studentky Amy?

Hella
15.12.2013 3 z 5

Proti předchozím knihám autorky je tento příběh - dle mého soudu - o hodně slabší, nezábavnější (a to se mi dosud nestalo, abych se u nějaké její knihy nudila) a celkově prázdnější. Unylá a nepříliš sympatická postava hlavní vyšetřovatelky je už jen pověstná kapka, po níž pohár (ne)čtivosti přeteče.Skoro se nemůžu zbavit dojmu, že to snad ani nemohla psát sama Linková.

šipek
09.12.2013 5 z 5

Tak jsem nevěděl co mohu od této knihy očekávat. Od této autorky jsem ještě nečetl ani jednu knihu. Od první stránky mě kniha zaujala,moc pěkná detektivka, muže se stát bestsellerem. Již si objednávám další knihu od této spisovatelky.

kneslova
12.11.2013 4 z 5

Musím říci, že v záplavě detektivní literatury by tato kniha mohla být bestsellerem. Čte se dobře a výjmečně je supernapínavá hned na prvních stránkách.

evasamankova
28.10.2013 5 z 5

Výborná kniha skrývající v sobě detektivní, psychologický i morální příběh. Líbí se mi, že knihy Ch. Linkové se odvíjejí pomalým tempem a přesto ani stránku nenudí. Dokáže všechny postavy tak nějak polidštit aniž by naznačila, kdo je pachatel. V této knize je možná ještě zajímavější historická část. Stejně jako u Šmíráka, i u Zapomenutého dítěte jsem byla pohlcena stránkami.

jasmína
20.10.2013 5 z 5

Kniha se mi líbila, jen mě trošku zklamalo, že jsem brzy odhadla kdo to vše dělá, protože vždy ten největší chudák se změní v hrdinu, alespoň ten člověk to tak bohužel vnímá, pachatel(ka).....

Jinak je ale Ch. Link skvělá, moc ráda její knihy čtu, ale Šmírák byl napínavější.....