Zapletený

Zapletený https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/191868/mid_zapleteny-zapleteny-Y0f-191868.jpg 4 897 206

Zapletený série

Drew Evans, úspěšný třicátník se sebevědomím až do stropu, svůj život miluje a rozhodně v něm nehodlá cokoliv měnit. Proč taky? Přes týden září v otcově koncernu, o víkendu v nočních klubech. Vztah? Láska? K čemu! Ženy na něj stojí frontu a jemu jeho životní motto „nevstoupíš dvakrát do stejné řeky“ plně vyhovuje. Alespoň do té doby, než potká Kate, svou novou kolegyni s vlasy po pás a jazykem jako břitva. Jenže Kate má před svatbou, na aférky si nepotrpí, a jak se zdá, ani na Drewa... A že mu v práci šlape na paty? Tak to už, kočka, trochu přehání, ne? Jenže zákonům přitažlivosti neporučíš a muži jsou tvorové nejen ješitní, ale i bojovní. Zvlášť, když se zamilují…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Mladá fronta

Tangled , 2013

Laf
07.02.2015 4 z 5

Skvělá kniha. Podle mě dobře napsaná a hlavně plná humoru, takže to člověku nedovolí se nudit. Můžu jen doporučit :)

natali.s
29.01.2015 5 z 5

Knihu doporučuji, koupila jsem si ji s velkými očekáváními a splnila je. Je to vtipná kniha o muži, který okusí zlomené srdce. Kniha napsaná z mužského pohledu byl podle mě skvělý nápad. Už se nemohu dočkat pokračování.

malazluta
29.01.2015 4 z 5

Tato knížka je především zábavná, mužský pohled je zajímavý a je to příjemná změna číst něco z pohledu chlapa. Konec mi přišel trošku uhozený, přeslazený a poněkud v jiném duchu než celý zbytek knihy, ale to autorce ráda odpustím, protože jsem se u této knihy docela dobře bavila.

EvaSupovic
09.01.2015 5 z 5

Skvělá knížka a z pohledu chlapa kupodivu většinou lepší než naopak. Vtipná, erotická zápletka :-)

mikika
07.01.2015 2 z 5

moc se mi to nelíbilo. kniha psaná pohledem totálního kreténa...hm.

barborelka
04.01.2015 2 z 5

Vůbec se mi nelíbil autorčin styl.....

Lenka.Vílka
02.01.2015 3 z 5

Na knihu jsem se tesila, ale nemohu rict, ze se moje ocekavani naplnila na 100%...kniha ma pouze 200 stran a rozhodne by me nenapadlo, ze ji budu cist tak dlouho (prvni polovina byla usmevna, ale cetlo se mi tezce a pomalu...az potom to zacalo odsypavat)...dej nebyl spatny (v podstate stejny jako vsechny podobne knihy), takze vsechno zavisi na schopnosti udrzet ctenare v neustale potrebe cist dal...tady bylo zvoleno: nechme vypravet chlapa, uvidime, treba to zabere...me cist nevadilo, jenom si nejsem jista, ze se mi kniha po case nesplyne s ostatnimi (podobnymi) knihami...takze jsem hned po precteni a kniha nemela chybu...proc nemohu hodnotit maximem? Protoze nebyla originalni? Ne, to rozhodne byla. Protoze mi byly postavy nesympaticke? Ne, byly sympaticke. Proste si myslim, ze autorka prisla s dobrym napadem, ale potom dost tlacila na pilu (ze zena pise jako muz a obracene neni tak vyjimecne, ale tady jsem se skoro citila, jako ze si autorka mysli, ze je snad prvni, nebo co)...Co my teda vadilo? Ty neustale vety: aby jste me to pochopili je to takhle...tady bych na chvilku zastavil a neco vysvetlil...sakra, to me tak vytacelo! Skoro jsem mela pocit, ze autorka pocita s tim, ze kazda zena, ktera knihu cte, se vcera probudila po deseti letech z komatu a nikdy predtim nevidela chlapa...mozna to bylo tou snahou za kazdou cenu ukazat neco jineho, ale nestalo se tak...asi takhle: co si autorka myslela, ze knihu potahne nahoru, ji podle me tahlo dolu...kdyby to nebylo vtipne, asi bych docetla s premahanim, protoze je vlastne stejna jako ostatni...kdyby tam teda nebylo tolik trapnych zvastu, bylo by to fajn cteni na jedno pouziti a potom hura dal...skoda...

AlenkaJ.
01.01.2015 5 z 5

Stále jsem si říkala, co z toho bude, ale ve finále mě kniha hodně pobavila...to mužské myšlení se docela shodovalo s realitou :D

Mikik
29.12.2014 4 z 5

Začetla jsem se poměrně dobře, ale že bych tu knihu vyloženě hltala to ne, ale na zpříjemnění odpoledne určitě stačí a potěší:-)

trynitrix
28.12.2014 3 z 5

Kniha nenadchne ale ani neurazí, četla jsem určitě lepší, Max tak na zahnání nudy.

paja0903
15.12.2014 5 z 5

tak trochu mi to připomínalo knihu od české spisovatelky M. T. Majar - Hot Boys čí Božský bastard - Christina Laurenová, ale tato kniha byla více vtipnější...líbila se mi moc. Ale myslím, že takových románu je více i bez té erotiky...jako třeba Učiněná katastrofa - Jamie McGuire. Už je to ohraná pohádka

Haldasha
12.12.2014 3 z 5

Vtipne napsana kniha z muzskeho pohledu, kde i ,,devkar,, se muze zamilovat a dospet. Jako oddechovka na vecer, parada. Zhltla jsem to vcera vecer za par hodin.

PomněnkaPrvní
04.12.2014

Bylo to velmi osvěžující, vtipné. Místy přitažené za vlasy (hudebníci, balonky, letadlo...). Ale jeptiška, to byl opravdu silný kalibr. Moc jsem se nasmála. Sklenice za sprostá slova neměla chybu. A skvělá byla hláška, že kvůli poníkovi se bude muset zapsat do ochrany svědků. Jakmile si zvyknete na jeho sprostý slovník (pro mě jako čtenářku Charlese Bukowskiho to nebyl problém :), opravdu si knížku užijete.

illca2
03.12.2014 4 z 5

Musím říct, že jsem překvapená. Kniha psaná z pohledu muže, jeho city, co si myslí a pod. ..změna Přečetla jsem ji na posezení..

Ivy
28.11.2014 5 z 5

Asi nejlepší kniha za poslední dobu vůbec. Vyprávění Drewa je ojedinělé, originální a vtipné. Když jsem se do knihy pouštěla tak jsem nic takového nečekala. Mezi těmi všemi knihami, co teď vychází je tohle to nejlíp zpracované. Se skříženými prsty doufám v pokračování (protože jsem lenoch líná číst v angličině O:))

Veronika.C
27.11.2014 5 z 5

Opravdu úžasná kniha. Z žánru erotických románů bude patřit mezi mé nejoblíbenější protože se mi moc líbil pohled ze strany muže, jeho hlášky a rady, opravdu jsem se u toho dobře bavila a nasmála. Ten konec byl už trochu moc, ten mi moc neseděl ale za skvělé vtipné komentáře musím dát plný počet. Doporučuji

Tobika
21.11.2014 4 z 5

Velmi čtivá knížka. Přečteno za jeden večer. Dalo se i zasmát. Trochu podobná jako Nabíječ, ale ne tak dobrá. Bohužel ten konec, jak chtěl Drew získat Kate zpět, byl zklamáním. To už bylo moc přeslazené a přehnané.

Lennji
14.11.2014 5 z 5

Neskutečně úžasná knížka a úplně jiná, než všechny ostatní erotické povídky! Vtipná, zábavná, vzrušující..protkaná radama a citátama ze života..Moc mě zaujala, všem doporučuji!!!

lucias16
11.11.2014 2 z 5

Me to zas tak humorne neprislo. Vyjadrila bych to slovy: NEURAZI, NENADCHNE! Knizka ma jedno plus: je to napsane z pohledu chlapa a ne nejake prihlouple, naivni slecny, ktera na kazde strance popisuje jak je pan bozsky uzasny a to telo atd. Z toho uz pak zacne bolet hlava a zkazi to cely pohled na knihu.

Nel-ly
08.11.2014 3 z 5

Tak 3,5. S tim koncem to pro mě na 4 prostě není... je to vtipné, dobře se to čte, napěchované hláškama... a jinak je to klišé, klišé, klišé s tak srdíčkovým koncem, že mě ty vytržený osmičky znova rozbolely.