Zapletený

Zapletený https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/191868/mid_zapleteny-zapleteny-Y0f-191868.jpg 4 897 206

Zapletený série

Drew Evans, úspěšný třicátník se sebevědomím až do stropu, svůj život miluje a rozhodně v něm nehodlá cokoliv měnit. Proč taky? Přes týden září v otcově koncernu, o víkendu v nočních klubech. Vztah? Láska? K čemu! Ženy na něj stojí frontu a jemu jeho životní motto „nevstoupíš dvakrát do stejné řeky“ plně vyhovuje. Alespoň do té doby, než potká Kate, svou novou kolegyni s vlasy po pás a jazykem jako břitva. Jenže Kate má před svatbou, na aférky si nepotrpí, a jak se zdá, ani na Drewa... A že mu v práci šlape na paty? Tak to už, kočka, trochu přehání, ne? Jenže zákonům přitažlivosti neporučíš a muži jsou tvorové nejen ješitní, ale i bojovní. Zvlášť, když se zamilují…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Mladá fronta

Tangled , 2013

Samira
04.10.2014 5 z 5

Příjemná, svěží a dobře napsaná. Originální způsob vyprávění z jeho pohledu vyprávěný nám je skvěle zpracovaný, je vidět, že na tom určitě spolupracovala s chlapem. Od druhé půle je kniha vysleveně vtipná, bavila jsem se královsky. Jediná výtka, těšila jsem se na ni bůh ví jak dlouho a za jeden den přečteno, a teď zase čekání. Úžasná na oddych!

JajaAP
02.10.2014 4 z 5

Musím přiznat, že to bylo zajímavé. Způsob jakým byla kniha psaná byl osvěžující a originální. Celou knihu hlavní hrdina vypráví vám. A jeho postřehy a názory mě občas popudily a občas pobavily. Jinak trošku podoba s Božským bastardem, ale bavila jsem se. :-)

Kvices
28.09.2014 5 z 5

Přečteno za několik hodin, po dlouhé době něco osvěžujícího!

veja 04
28.09.2014 5 z 5

Super knižka, tak jsem se dlouho nepobavila :)

SindyEM
26.09.2014 4 z 5

Na knihu som sa veľmi tešila a nesklamala. Po dejovej stránke mala kniha niečo z Božského bastarda, zatiaľ čo štýlom písania sa viac menej podobola knihe Hot Boys, a oba aspekty som vrelo uvítala. Občas ma Drewove hĺbavé vsuvky medzi dejom trocha otravovali, ale čisto len z dôvodu vlastnej nedočkavosti z toho, čo sa stane ďalej. Inak štýl písania nemal chybu, bolo to niečo nové, osviežujúce, humorné - akoby hl. hrdina k čitateľkám skutočne prostredníctvom knihy prehováral..kniha ma prosto a jednoducho bavila a splnila všetky očakávania. Opäť prečítané jedným dychom :)

LilianaFalcon
05.08.2014 5 z 5

Četla jsem to anglicky a královsky jsem se bavila :-D Hodně ale vážně hodně vtipné :-D