Zapletený

Zapletený https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/191868/mid_zapleteny-zapleteny-Y0f-191868.jpg 4 897 206

Zapletený série

Drew Evans, úspěšný třicátník se sebevědomím až do stropu, svůj život miluje a rozhodně v něm nehodlá cokoliv měnit. Proč taky? Přes týden září v otcově koncernu, o víkendu v nočních klubech. Vztah? Láska? K čemu! Ženy na něj stojí frontu a jemu jeho životní motto „nevstoupíš dvakrát do stejné řeky“ plně vyhovuje. Alespoň do té doby, než potká Kate, svou novou kolegyni s vlasy po pás a jazykem jako břitva. Jenže Kate má před svatbou, na aférky si nepotrpí, a jak se zdá, ani na Drewa... A že mu v práci šlape na paty? Tak to už, kočka, trochu přehání, ne? Jenže zákonům přitažlivosti neporučíš a muži jsou tvorové nejen ješitní, ale i bojovní. Zvlášť, když se zamilují…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Mladá fronta

Tangled , 2013

narisa
07.11.2014 3 z 5

Pro mě trošku zklamání :(. Mužský pohled na věc je sice pěkný, ale ... napsala to žena. Drew mi nebyl chvílemi vůbec sympatický. Kate jsme zase skoro vůbec nepoznali. Bylo to krátké a občas zábavné, ale jinak jen průměr. Četla jsem mnohem lepší. Bohužel tato kniha mě nechytla za srdce, takže hodnocení tak 3,5.

123.Iveetka
04.11.2014 5 z 5

Moc se mi líbil ten mužský pohled, kniha mě bavila. Konec je sice předvídatelny, ale stejně, prostě super oddechovka :)

werdie
03.11.2014 4 z 5

Muž by tuhle knížku nemohl lépe napsat :)

JanaDor
03.11.2014 4 z 5

Muži. Můžeme je nenávidět, můžeme je milovat, můžeme na ně nadávat, můžeme je chválit. Jsou tu s námi a hlavně bez nich to nejde. Příroda to uměla zařídit. Vždy nás – ženy - bude zajímat, jakým způsobem přemýšlejí, protože je to zcela odlišné od toho ženského pohledu. A pro ty, které by si to chtěli živě představit, je tato kniha. Psaná z mužského pohledu v ich formě. Nenáročná, vtipná, čtivá, oddechová, trochu eroticky laděná romance. Hlavní hrdina je bohatý, úspěšný, hezký, rozmazlený, sobecký, ješitný muž Drew, který vypráví o události, která mu změnila smysl života.Nad knihou jsem se bavila. Některé Drewovy postřehy o ženách byly trefné. Mile příběh zpestřila jeho čtyřletá neteř, kterou zbožňuje. Kniha nemá opravdu hluboký děj. Ale na odreagování vřele doporučuji.

Nause
02.11.2014 5 z 5

Takže, takhle knížka je: naprosto skvělá!
Kdo má rád sex a originální humor - mohu jen doporučit, protože takhle kniha je zaručená metoda na prodloužení života.
Řekla bych, že předčila v žebříčku mých oblíbených eroticko-humorných knih i Nabíječe.
Člověk může očekávat od této knihy záchvaty smíchu střídající se se šimráním v podbříšku. Co ale nemůže očekávat, je nějaký dokonale spletitý děj. Tahle kniha je dokonalá přesně taková jaká je v přesně daném duchu a směru v jakém je napsaná (až na nějaké výrazy, se kterými se neztotožňuji). Je také skvělé, že je napsaná v mužské er-formě. Nejsem si sice jistá, zda by to samé takhle sesmolil muž, ale je to pro mě originální pohled na věc. Jediné, s čím se musím smířit je fakt, že Drew je egoistickej, sebestřednej, ješitnej (parchant), který je sexy, bohatý (parchant), což se na konci změní vlastně jen trochu, ale na druhou stranu - kdyby takový nebyl, tak by to nebyla taková zábava :)
Vřele doporučuji smát se nahlas a na erotické scénky si vzít vibrátor, ať není Drew jediný, kdo si užívá :D

MisuleB
01.11.2014 5 z 5

Super knížka.
Dalo by se tu najít spoustu plusů, například to, že kniha byla vyprávěna z pohledu chlapa, pro změnu... Také se tu našla spousta hlášek a skvělých postav (třeba Mackenzie a její sklenice ošklivých slov je nezapomenutelná xD).
Taky mě potěšilo, že je kniha na způsob Bastarda...
No prostě, když se ke knize posadíte, rozhodně nebudete litovat, že jste ji otevřeli. A rozhodně vás až do konce nepustí. xD

jan-da
29.10.2014 5 z 5

V knize se mi moc líbilo nespočet přirovnání a to, že příběh vyprávěl chlap .. :) Ještě je to navíc kniha, u které se člověk nejednou zasměje .. Fakt moc povedený .. Už se těším, na další knihy od této spisovatelky..

Catie_
24.10.2014 4 z 5

Jaké to je, když se děvkař zamiluje....slovy Drewa "chytí chřipku"? To se dozvíte, když si přečtete tuto knihu :). Zasmála jsem se, je to oddechové čtení, které vám rozhodně nepřinese nic nového, ale určitě pobaví a na chvíli odvede vaše myšlenky někam jinam. Rozhodně se mi líbil styl psaní, ať už to, jak je příběh vyprávěn, tak i to, že je psán z pohledu muže.

dubakm
21.10.2014 4 z 5

Vtipná a čtivá kniha ,která mi svým narcistickým, povrchným a do sebe zahladěným proutníkem připomína můj milovaný film http://www.csfd.cz/film/134869-zlaticko/ - kdo neviděl tomu můžu doporučit. Změna v chování Drewa není sice originální ( no jo-láska) ale i přesto jsem si čtení knížky užila :-)

fidáš
17.10.2014 5 z 5

Super čtení, romantika a přitom s humorem. Doporučuji.

Kola-Loka
14.10.2014 5 z 5

Moc jsem se při čtení bavila! Pěkně a vtipně napsané, z pohledu chlapa to bylo velmi zajímavé. Užila jsem si to ;-)

nikola0365
13.10.2014 5 z 5

Super kniha... hezky a vtipně napsaná...bavilo mě to číct :)

FreshPatty
12.10.2014 5 z 5

Kniha mne velmi bavila. Vtipný a poutavý příběh z mužského pohledu. :D

Nuttelka
08.10.2014 5 z 5

Nemůžu jinak než plný počet hvězd :-) Knížka mě neskutečně bavila, to čekání na ni se vyplatilo, osvěžující čtení, za nějaké názory bych mu taky nakopala zadek :-D ale jinak paráda, jen a jen doporučuji!

nudlinada1644
07.10.2014 5 z 5

Luxusni,povedene,vtipne!

Beni
07.10.2014 5 z 5

No to byla jednoduše bomba... tak strašně jsem se nasmála... hlavně co se týče Mackenzie... také souhlasím, že ze začátku dost podobné Bastardovi...
Strašně moc mě bavil styl, kterým to bylo psané... "Tak počkejte, vy si vážně myslíte, že jsem ho***o! Chvíli počkejte, hned vám dám za pravdu." "Tenhle moment je důležitý, pamatujte si ho, ještě se k němu vrátím." atd... určitě stojí za přečtení...

lucka2510
07.10.2014

už dlho som sa tak nepobavila, ako pri tejto knihe super napísane teším sa na pokračovanie :D

Moniisek
06.10.2014 5 z 5

Naprosto parádní kniha... velmi se mi líbilo jak byla kniha napsaná.....

shey
05.10.2014 4 z 5

První polovina knihy mi připadala jako méně zdařilý Božský bastard. V půlce ale knížka trochu nabrala spád a já se docela bavila. Přemýšlela jsem nad 3-4 hvězdičkami, ale nakonec jsem dala 4. Na nedělní oddychovku ok :)

Lucka.79
04.10.2014 5 z 5

Kniha se mi líbila a musím uznat, že jsem se při čtení královsky bavila. Ten originální způsob, jakým je kniha napsaná, kdy vám hlavní hrdina vypráví svůj příběh, vše s notnou dávkou sarkasmu ... zkrátka mi to sedlo. Hlavní hrdina se sice nejeví jako sympaťák, spíš bych ho nazvala sebestředným frajírkem, ale přesto jsem si ho svým způsobem oblíbila pro jeho nadhled. Jen na konci mi vadil ten způsob, jakým Kate uháněl, to už mi k jeho postavě tak jak je v knize vyobrazena nesedlo.