Zapisovatelé otcovský lásky

Zapisovatelé otcovský lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/71_/71695/zapisovatele-otcovsky-lasky-71695.jpg 4 313 30

V Zapisovatelech otcovský lásky vypráví komerčně nejúspěšnější český spisovatel současnosti Michal Viewegh v podstatě banální historii jedné trochu neobyčejné rodiny. Příběh je podán formou zápisků jednotlivých členů rodiny, hlavním vypravěčem je chlapec se zapisovací obsesí. Zvláštní důraz je v rodinné historii kladen na vztah otců k dcerám.... celý text

Skjaninka
08.06.2013 1 z 5

Tretia a zároveň posledná kniha, ktorú som čítala od Viewegha. Nepochopím, ako práve on môže byť, tak uznávaným autorom. Keď napíšem, že táto kniha je vyslovene trápna, suchá a nezáživná, tak sa o nej vyjadrujem ešte v celku pekne. Nadobro sa lúčim s Vieweghom a teším sa na iné, kvalitné a hodnotné knihy.

Yalka
03.01.2013 4 z 5

Od Viewegha jsem četla jen dva kousky, takže nemám srovnání, ale tahle knížka se mi opravdu líbila. I když se k ní už asi nebudu vracet, hodně mi utkvěla. Pamatuju si docela přesně děj, postavy (postava otce je dojemná), dokonce i pár konkrétních vět, i když je to docela dlouho, co jsem ji četla.
Absurdnost s kritikem (nebudu prozrazovat) mi tam sice nesedla, jinak je to hodně civilní příběh, ale jako úlet dobrý.

kika 13
05.11.2012 3 z 5

Přečetla jsem to jedním dechem.Má to pěkný děj.

Verousek
03.06.2012 5 z 5

U téhle knihy jsem se hodně nasmála, případně jsme nevěděla, jestli se mám spíš smát nebo brečet :) přečetla jsem si ji na doporučení a rozhodně nelituji :)

Jack Bauer
01.02.2012 3 z 5

Místy jsem se dosti nasmál, až se za břicho popadal, ale nejlepší kniha M.Viewegha to určitě nebude. Průměr. Je to sice teprve druhá kniha, kterou jsem od něho přečetl, ale Povídky o manželství a sexu se mě líbily mnohem víc. Některá jeho díla jsem viděl zfilmovaná a číst je tedy budu zpětně. Docela se těším, autor mě svým stylem vyprávění zaujal.

papaja
01.12.2011 3 z 5

Kniha byla vtipná, celkem čtivá, nápad supr...ale jako nej knihu MV ani náhodou, průměr..

Polly
28.03.2011 5 z 5

Tohle mi přijde jako nej kniha Michala.Tedy aspoň pro mně.

bovinka
27.03.2011 5 z 5

Perfektní. Velmi vtipné vyprávění z autogramiády.

FreddieMercury
23.11.2010 5 z 5

Nejlepší román Michala Viewegha. Skvělý nápad, nahlížet na každou kapitolu jinou postavou :) Čtivé, zábavné :)

misssicccka
30.11.-0001 5 z 5