Zamilovaná hypnotizérka

Zamilovaná hypnotizérka https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/229928/bmid_zamilovana-hypnotizerka-tnj-229928.jpg 4 971 971

Hypnoterapeutka Ellen se přes internet seznámí se sympatickým Patrickem a jejich vztah se od začátku vyvíjí až podezřele dobře. Když Ellen napadne, že by Patrick mohl být tím pravým, překvapí ji její milý nečekanou zprávou – už roky jej prý pronásleduje jeho expřítelkyně Saskia. Jenomže Ellen, kterou odjakživa zajímalo, co lidi vede k takovému chování, to neodradí, ba naopak. Popadne ji totiž zvláštní soutěživost a snaha dokázat, že ona je rozhodně lepší partie. Čím více toho o Saskii slyší, tím víc se s ní touží potkat. Netuší ovšem, že už se tak stalo – Saskia totiž už nějakou dobu k Ellen chodí pod falešným jménem jako klientka, protože se stále nedokáže od Patricka odpoutat, a tak se touží dozvědět všechno o ženě, která ji nahradila. Saskia proniká čím dál tím hlouběji do světa své terapeutky a působí jí také čím dál větší problémy. Neškodné zprávy a „náhodná“ setkání v restauracích jsou jí brzy málo. Jaké hranice je Saskia schopná překročit, aby dosáhla svého?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Hypnotist´s Love Story , 2012

Atalera
11.11.2016 1 z 5

Vůbec mě to neoslovilo, stránku za stránkou se děj vlekl, celé mi to přišlo o ničem, tedy jen o tom že má P. "pronásledovatelku".
Sedmilářky od autorky mě nadchly, tohle dílo se podle mě nepovedlo.

adevis
10.11.2016 5 z 5

Super! Prostě Moriarty :-) Kdo autorku zná, tak ho kniha potěší.

sun.from.ibiza
10.11.2016 2 z 5

Pro mě zklamání. Hlavní postava mi byla velmi nesympatická. Bohužel je to i jedna z mála knih, co jsem nedočetla. Pořád jsem se nemohla zbavit srovnávání s Ty od Kepnes (což je úplně jiný level) :).

katu9365
07.11.2016 4 z 5

Prima oddychovka.

Terezk-a
07.11.2016 4 z 5

mě se knížka líbila.
Stejně jako se mi líbí všechny knížky od Liane Moriarty ;)

Krasočíška
03.11.2016 3 z 5

Ellen byla krajně nesympatická postava a definitivně si to u mne rozlila tím, jak si myslela, že z rakoviny se dá vyléčit silou vůle a když se Patrikova manželka nevyléčila asi dost nechtěla. To je fakt na pěst. SOILER Musím říct, že jsem těžce nesla, jak ten Patrick zneužil Saskii. Využil ji, aby se dostal z depresí po smrti ženy, aby se mu postarala o syna, začala ho milovat a brát jako vlastního a pak se na ni vykašlal. Vyznění je smutné, ale pravdivé. Život prostě není fér. Pro Patrikova chlapečka by bylo lepší, kdyby zůstal otec se Saskií, která ho zbožňovala a své dítě neměla. Ellen v závěru myslí na to, jak moc miluje svou novorozenou dceru a vůči nevlastnímu synovi se vyhraňuje dost lhostejně jakože "co se dá dělat, vlastní je vlastní". SPOILER

Zuzulin
02.11.2016 3 z 5

Je mi líto, ale musím negativně hodnotit. Musím souhlasit s Fruitbueno. 400 stran jsem čekala, co se bude dít a nic. Začátek byl zajímavý, ale potom ... nudnější knížku jsem nečetla a hodně jsem se trápila s tím, abych ji dočetla. Mrzí mě to, protože jsem se na ní hodně těšila.

fruitbueno
30.10.2016 2 z 5

Typická ukázka toho, kdy přes 400 stran čekáte na nějakou akci a stane se... nic, nepočítáte-li počínání dospělých (!) a zralých (!!!) postav, které žijí minulostí, řeší své minulé partnery a zcela nelogicky tím ovlivňují svou přítomnost.

ivanaci
15.10.2016 2 z 5

Kniha mě zklamala. Stále jsem čekala co se stane. Četla jsem zatím jen Manželovo tajemství a to mi přišlo o hodně lepší.

Aimee1
11.10.2016 3 z 5

Kniha mě zaujala tématem, proto jsme se dala do jejího čtení. Četlo se dobře - od začátku do konce text příjemně plyne (asi tak, jako si představuji hypnózu), jen při vypjatějších dějových situacích je to takové nepřiměřené. Asi si přečtu od autorky ještě něco, podle komentářů je tohle její zatím nejslabší kniha, tak uvidíme :)

Marisa
10.10.2016 4 z 5

Ale jo, byla jsem v pokušení dát 3*, ale když to ještě jednou vezmu kolem a kolem, kniha mě zaujala. Byla sice slabší, než třeba Na co Alice zapomněla, ale i tak mě čtení bavilo :)

tess.de.veles
10.10.2016 3 z 5

Od autorky mam prectene asi vsechno... a tahle kniha,stejne jako vsechny jeji ostatni,je pro me prumer....Nevim,myslim,ze knize skodi preklad do cestiny....

MahulenaK
09.10.2016 3 z 5

Z autorčiných knížek se mi Hypnotizérka líbila zatím nejméně. V podstatě nic moc děj, trochu se to rozjelo až ke konci, ale to byla vlastně nutnost nějak příběh uzavřít. Neupírám čtivost a nápad.

hanča34
07.10.2016 4 z 5

Nemám úplně jednoznačný názor, místy mě kniha chytila a nepustila, občas se mi chtělo přeskakovat.

misulka680
02.10.2016 3 z 5

Kniha byla taková nijaká, trvalo mi docela dlouho se do ní začíst, ale dočetla jsem. Doufám, že další kniha bude lepší

lerozka
23.09.2016 4 z 5

Autorka opět nezklamala. Pro mě to rozhodně nebyl jen humor a nefandila jsem jednoznačně jedné straně. I když se to tváří jako oddechovka na letní dovolenou, já jsem v tom viděla spíš dobře zvládnutý psychologický román (novelu?)

kika 13
21.09.2016 5 z 5

Saskii bych v zádech neustále nechtěla mít,ale i od to chtělo kus odvahy být v patách muži,kterrý jí dal už najevo,že ji v životě svém nepotřebuje.
Ellen se také dosti plácala ve svém zápolení se stínem Patrikovy zesnulé ženy.
Čtení pohodové a konec docela milý.

kofina
30.08.2016 2 z 5

Doporučeno jako oddechovka - no myslím, že víc jsem od toho ani nečekala, a tak mě to nemohlo ani zklamat. Každopádně příběh je nápaditý, ale to je tak všechno. Je to nedotažené a vyplněné bezduchým tlacháním. Plus ty růžové, obláčkové momenty se mi taky tak nějak příčí. Začíná to být klišé těchto moderních autorek....

lumul
19.08.2016 3 z 5

docela mi trvalo,než jsem se začetla, druhá polovina mi utíkala mnohem rychleji. Ale celkově takový průměr, že by vysloveně nadchlo, to ne...

jane4352
12.08.2016 3 z 5

Čtivé, ale že bych z toho byla dvakrát unešená, to se říct nedá. Od autorky jsem už četla i lepší knihy.