Zamilovaná hypnotizérka

Zamilovaná hypnotizérka https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/229928/bmid_zamilovana-hypnotizerka-tnj-229928.jpg 4 971 971

Hypnoterapeutka Ellen se přes internet seznámí se sympatickým Patrickem a jejich vztah se od začátku vyvíjí až podezřele dobře. Když Ellen napadne, že by Patrick mohl být tím pravým, překvapí ji její milý nečekanou zprávou – už roky jej prý pronásleduje jeho expřítelkyně Saskia. Jenomže Ellen, kterou odjakživa zajímalo, co lidi vede k takovému chování, to neodradí, ba naopak. Popadne ji totiž zvláštní soutěživost a snaha dokázat, že ona je rozhodně lepší partie. Čím více toho o Saskii slyší, tím víc se s ní touží potkat. Netuší ovšem, že už se tak stalo – Saskia totiž už nějakou dobu k Ellen chodí pod falešným jménem jako klientka, protože se stále nedokáže od Patricka odpoutat, a tak se touží dozvědět všechno o ženě, která ji nahradila. Saskia proniká čím dál tím hlouběji do světa své terapeutky a působí jí také čím dál větší problémy. Neškodné zprávy a „náhodná“ setkání v restauracích jsou jí brzy málo. Jaké hranice je Saskia schopná překročit, aby dosáhla svého?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Hypnotist´s Love Story , 2012

Tynule
16.06.2016 4 z 5

Zajímavá kniha... Psychologická - vyžít se do Sasskie bylo občas až děsivé, že člověk dokáže zajít až tak daleko. Jinak čtení záživné, hravé a poutavé

KláraJurdová
11.06.2016 2 z 5

Od této autorky jsem přečetla všechny knihy a tato kniha obsadila nepříjemné poslední místo. Kapitolu po kapitole jsem stále čekala na nějaký obrovský vzrat, který by mne donutil knihu neodložit. Ale pokaždé, se zklamáním, jsem se nedočkala. Tak třeba zase příště....

Lucina88
04.06.2016 1 z 5

Strasne roztahane, nedocetla jsem. Presto Zmizela je u me stale TOP.

Mikisan
03.06.2016 4 z 5

Opět skvělá kniha, mám její příběhy a styl moc rád. Někdo tu tvrdí, jak chybí napětí nebo nějaká super zápletka, myslím že o to v jejích knihách nejde. Všechno to jsou pohledy do srdcí obyčejných lidí se všedními i nevšedními starostmi, a to mě právě baví. To, že co ukazují navenek, není vždy úplný odraz jejich duše.

Ivabel
03.06.2016 2 z 5

Kniha mne velmi zklamala. Podle mě měly knížky od Liane zatím vzestupnou tendenci co se týče mojeho hodnocení. Ovšem tahle byla děs... Celou knížku jsem čekala na nějakou zápletku, na něco ojedinělého, na nějaké překvapení. Ovšem se nestalo NIC.... Byla to taková romantická oddychovka bez zvratů... Do čtení jsem se musela nutit....
Pozitivně hodnotím jen to, že jsem se trochu dozvěděla o hypnóze a autohypnóze. A to je vše.

makke
30.05.2016 4 z 5

Tak nevím, možná byla laťka předešlými knihami nasazena příliš vysoko. Tuto knihu jsem četla asi měsíc, uznávám, že to byl měsíc hektický, kdy jsem na čtení neměla mnoho času, ale znám se a vím, že v případě, že se setká skvělá kniha s časovou tíží, vyhrává skvělá kniha a čas vždy někde uškudlím, třeba na úkor spánku. Tentokrát jsem neškudlila nic, přečetla jsem kousek, odložila, přečetla další. Mám chuť napsat, že to bylo nemastné neslané, ale není to úplně pravda. Za přečtení to stojí.

Peace
29.05.2016 5 z 5

"Všichni máme o nějaké to kolečko navíc."

Nerada srovnávám jednotlivé knihy, ale tento titul mě od autorky bavil nejvíc.Nechala jsem se velice ráda příběhem zhypnotizovat ;o)

zuzana2599
28.05.2016 5 z 5

Hned od první stránky jsem se nechala knihou okouzlit a dočetla se až ke šťastnému konci. Byla to pro mě neskutečná čtenářská "jízda" plná vztahů, emocí, pocitů, citu, lásky. Autorka bravurně vylíčila obě hlavní postavy Ellen i Saskii, je to mistryně pera, četla jsem všechny její knihy a ani tato mě nezklamala. No jo, často se stává, že láska může člověka připravit o rozum a obvykle trvá dlouho, než se láskou zmámený vzpamatuje :-)

Petrulelll
28.05.2016 4 z 5

Ze všech knih od Liane asi nejméně záživná, ale stejně skvělá :)

Didi15
24.05.2016 3 z 5

Musím konstatovat, že to úplně špatné nebylo. Zajímalo mě, jak to dopadne, takže jsem četla dál a dál. Ale je to asi nejslabší kniha. Nejvíc pro mě byly Sedmilhářky.

bookcase
23.05.2016 5 z 5

Každá další knížka téhle autorky se mi líbí víc a víc!!! Název svádí k myšlence, že čtete hloupou romanci, ale opak je pravdou. Láska tam je, zároveň i téma stalkingu a složitých rodinných i milostných vztahů.

veronika9143
19.05.2016 5 z 5

Nádherná knížka, tohle je moje první kniha od autorky a už se chystám přečíst si i předchozí tři knihy co vydala. Psychika dělá opravdu své a má zásluhu na našem jednání. Můžete si přečíst i recenzi : http://cteme-s-laskou.blogspot.com/2016/05/zamilovana-hypnotizerka.html

pinkpop
19.05.2016 1 z 5

Nuda, nuda, nuda.... Od Manželova tajemství to jde z kopce.... :-(

kniha
14.05.2016 5 z 5

Skvělá knížka, psychologicky laděná a s postupným stupňováním napětí. Všechny knížky autorky jsou velmi čtivé a na každou další knížku se už teď těším.

Gabrinela
10.05.2016 2 z 5

Kniha mě příliš neoslovila, ze všech titulů autorky mi přišla nejslabší, nebavila mě, a to jsem se na ni po přečtení předchozích knih moc těšila. Postoj hlavní hrdinky a vlastně i Patricka ke stalkerce jsem trochu nechápala, přišel mi hodně naivní a situace místy až směšné. Asi jsem od knihy čekala něco jiného a ono se to nekonalo:( Snad bude příští kniha lepší, tato mě od Liane Moriarty neodradila!

Siraelxy
05.05.2016 4 z 5

Kniha byla výborná. Málokterá autorka dokáže vystihnout psychické rozpoložení žen, jako Moriarty. Vůbec nesouhlasím s tím, že je to její nejslabší kniha. Více: http://siraelxy.blogspot.cz/2016/05/liane-moriarty-zamilovana-hypnotizerka.html

kikies
02.05.2016 5 z 5

Velice podařené dílo. Odlišné od předchozích, ovšem dokonalosti dosahuje na jiných frontách. V příběhu je opravdu velice příjemně a překvapivě skloubeno mnoho závažných a aktuálních společenských témat, je přeplněna psychologickým pohledem na věc, je nesmírně obohacující v prezentaci možných náhledů, řešení ... podle mého názoru by sem žádný výraznější zvrat (jak po něm volá mnoho předchozích komentujících) nezapadl. Drama tohoto příběhu je v plíživém narůstání problému, k němuž je nutné se postavit, v úvahách o tom, co už je moc a kdy už je to moc.

PetraBery
27.04.2016 4 z 5

Opět povedený román od Liane Moriarty. Líbilo se mi střídání vyprávění hypnotizérky Ellen ve třetí osobě a stalkerky Saskie v první osobě, příjemná změna. Příběh o vztazích, o tom, jak moc nás ovlivňuje minulost a co všechno jsou lidé schopni pro lásku udělat. A co všechno jsou pod vlivem hypnoterapie ze sebe a na sebe vypovědět... Určitě doporučuji!

niknikita
25.04.2016 5 z 5

Krásná kniha už svojí obálkou a uvnitř je to koncert myšlenek a slov, která stojí za to, abych se k nim vrátila. Asi jeden z důvodů, proč jsem ji pořídila jako dárek pro svoji dceru.

koniklecka
25.04.2016 4 z 5

Asi nejslabší kniha od autorky. Nicméně to neznamená, že jsem si její čtení neužila. Naopak kniha se mi líbila a hlavně jsem se dokázala ztotožnit s mnoha myšlenkami postav. Elen a její vnitřní souboj zná nejspíš více žen. Snaha se před novým chlapem krotit a nepouštět se do hádky, přijetí role matky pro cizího chlapce, srovnávání se se zemřelou manželkou. Do toho z druhé strany stalkerka, která přišla ze dne na den o to, co považovala za rodinu a nedokáže to přijmout...velmi citlivě a umně vykresleno a dobře se to čte. Nicméně jsem byla z minulých knih zvyklá na nějaké překvapivé rozuzlení a odhalení a to zde neproběhne.