Začít znovu

Allie Harperová se kvůli studiu stěhuje do Woodshillu a touží po jediném – začít znovu od začátku. Proto se jí úplně nelíbí, když jí nezbyde nic jiného než spolubydlet s arogantním grázlíkem. Kaden White je sice neuvěřitelně atraktivní, ale se svým potetovaným tělem a nestydatým chováním také ten poslední, s kým by Allie chtěla sdílet byt. A k tomu ještě hned na začátku vymyslí seznam pravidel, z nichž to nejdůležitější zní: V žádném případě spolu nikdy neskončíme v posteli! Allie si však záhy uvědomí, že Kaden toho v sobě skrývá mnohem více, než si původně myslela. A čím lépe se navzájem poznávají, tím těžší pro ni je odolat vzájemné přitažlivosti. Román získal prestižní cenu Lovelybooks 2016 v kategorii "Liebesromane"....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/354196/zacit-znovu-zWp-354196.png 4.4620

Začít znovu 1.

Vydáno, Omega

Begin Again, 2016

Kniha Začít znovu

YenMaja

Krásný, srdceryvný příběh dvou polámaných lidí, kteří si našli cestu k tomu druhému i k sebe sama. Začátek, kdy se snažili Kaden a Allie nějak společně fungovat, mě bavil a od poloviny knihy jsem se culila jako puberťačka. Přečteno jedním dechem, autorčin styl mi neuvěřitelně sedl, hlavní postavy mi budou chybět.

Luc.i

Skvělá kniha! Sice typická svého žánru takže se dalo tušit co bude ale to mi vůbec nevadilo protože mám tenhle žánr moc ráda. Oba hrdiny jsem si hned oblíbila. Kaden uzasnej. Krásný citáty a myšlenky. Skvělý písničky co tam zmiňovali. Čtení jsem si moc užila, styl mi vyhovoval, těším se na další díl

Lucijáš276

Tato kniha byla opravdu kouzelná a oddechová! Strašně moc se mi líbila! Allie a Kadena jsem si okamžitě zamilovala :) Jdu na další díl!

warca

Oddechový příběh na jedno odpoledne o polámaných hlavních hrdinech, kteří si postupně budují cestu k srdci toho druhého. Je těžké podat to celé uvěřitelně, to se autorce téměř i povedlo. Některé pasáže byly vtipné, některé poutavé a našlo se i pár slabších míst.
Děj celkem předvídatelný, jak už to u tohoto typu romancí bývá.
Nepřekvapí, neurazí, nijak zvlášť nenadchne.
Lepší průměr.

Verunka926

Já miluji tyto romantické knihy...Člověk je má přečtené za chvilku, odpočine si u nich a budou ho bavit. Za mě jedno velké doporučení.

BlankaHill

Že se mi to bude líbit jsem poznala po přečtení pár stránek a nemýlila jsem se. Když byly vysloveny pravidla spolubydlení, tak už jsem se nemohla dočkat všech situací, které určitě nastanou a nastaly. Napsáno velice čtivě a hlavně se člověk i zasměje. Moc pěkné (◍•ᴗ•◍)✧*。

simona_horakova

Už dlouho jsem hledala nějakou skvělou young adult knížku a našla jsem ji. Knížka se mi velmi zalíbila a moc příjemně se četla. Rozhodně, si od této spisovatelky přečtu více knížek.

Toledo

Kniha se moc pěkně četla a splnila mé požadavky,co se týče tohoto žánru knih. Postavy velmi sympatické, nebylo to zbytečně kýčové nebo natahované. Za mne super relax čtení.

Aja39

Mám ráda tento styl knížky takže za mě určitě dobrý děj a oba jsem si oblíbyla a nenudili mě. Doporučuji přečíst.

Chvilkasnění

Aaaaa..Kaden? ♥ Ze začátku bych ho nejraději zabila, ale pak..♥..no určitě bych s přečtením neváhala.

Yuuki24

Tak a je to tu, přímo na jeden zátah. Po dlouhé době co mě chytla romance s typem drsného kluka s měkkým srdcem. Ach jo miluju šťastné konce:-D. Příběh je celkem snadno čitelný a předvídatelný, ale i tak jsem si vychutnala každý řádek i slovo. Určitě doporučuji na odpočinkovou četbu.

Summer7

Přečteno během víkendu. Jednou za čas vždy volím knihu tohoto typu jako oddechovku. No knížka je to hezká a milá, určena však mladým čtenářkám tak do 20ti let bych řekla. Celkem to odsýpá ten děj, to jo, nic však zajímavého a extra. V tom romantickém YA žánru jsou mnohem lepší knihy.

lucie5197

Nemohu si pomoct, ale zdejší hodnocení je neskutečně přeceněné, ale budiž. Potřebovala jsem oddych od thrillerů a to kniha vesměs splnila. Po prvních 100stranách jsem měla nutkání jí odložit a nevrátit se, bylo to jako když si vezmete ty největší klišé ze všech přeslazených romanů, co jste kdy viděli či četli a uděláte z toho jednu knihu plnou romantického klišé, předvídatelnosti a naivity. Nakonec jsem se přece jen rozhodla tomu dát ještě šanci. Střed knihy trochu zvedá latku, občas se u toho pousmějete, plyne to rychle a přijemně a pak to zase začne klesat, v tom závěru je už toho na vás prostě moc, z postav se stávají nemožní pitomci u kterých už jen čekáte, kdy začnou šišlat. Naštěstí je to alespon čtivé a jako oddechovka mezi jinýma knihama to jakž takž postačí.

Tereza.Fait

Krasny, jednoduchy cteni. Moc me bavilo.

Peřinka

Je to prostě jako stmívání akorát bez upírů :D :) ale četlo se to dobře, za to palec nahoru!

TetaPeta

Kniha se skvele cte, autorka ma talent zaujmout...jako jedina kniha, ktera se mi vryla pod kuzi a to ctu hodne. Mozna je to obdobim, kterym ted prochazim, nebo jen vzpominkami na potetovaneho rebela...jedine, co bych vytkla jsou preklepy v ceskem prekladu a samotny preklad je u nekterych slov/ pasazi tragicky...

andulka1406

Kniha se mi líbila, ačkoliv to bylo celkem klišé. Líbilo se mi, jak zde byla hudba ( moje oblíbená) protkána celou knihou. Byla to předvídatelná kniha, ale dobrá oddechovka.

jinbr

Příběh měl klasickou stavbu, ale byl napsán hezky, nebylo tam zbytečné prodlužování a mělo to spád. Vím, že když mám před sebou ještě třetinu knížky, a hlavní aktéři se již sblíží, že tam bude určitě ještě nějaký zvrat... Tenhle byl si možná trochu přitažený, ale zase netrvalo 30 stran, než to spravili. Takže za super, zítra jedu na blešák, budu hledat mezi knihami Kasten a přečtu si ji i v originále.

lightka

EDIT: od mého prvního přečtení uběhlo několik měsíců a vždy, když mám slabou chvíli, tak otevírám právě tuto knihu a jdu se začíst. Je to můj pravý únik z reality a aspoň na chvilku se vžiju do krásných a vtipných chvílích, ve kterých se ocitají Allie a Kaden.

maja11231

Kniha mě mile překvapila. Četla se jedním dechem. Postavy jsem si hned zamilovala a děj taky. Jen mi připadalo, že se hodně podobá sérii After. Proto jsem musela odečíst jednu hvězdičku ale jinak se mi to líbilo. Doporučuji pro nenáročné čtenáře, u knihy si odpočinete.

Elize

Velmi pěkně napsané, čtivé, postavy jsou sympatické. Líbilo se mi, že to nebylo takové to klasické klišé, ale trošku něco jiného, jinak je děj velmi předvídatelný a dost nereálný ale jako oddechové čtení za mě super.

Walris

Za mě jedna z lepších "odpočinkových romanťáren" :)
Čtu spoustu knih na nejrůznější někdy i vážná témata a zde jsem se nespletla, když jsem hledala něco milého, čtivého, se sympatickými postavami, zároveň oceňuji, že kniha není plná jednoho klišé za druhým, ale má takový romantický úhel pohledu na události, který vás nutí se začíst a jen tak nepustí. Jsem zvědavá na druhý díl, prestože mi pár, na který je druhá kniha zaměřena až tolik po chuti nebyl, dám tomu kvůli autorce a jejímu stylu psaní šanci...

Knihomolka7997

Příběh se mi hrozně líbil a jak Alli tak Kaden se mi hrozně líbili. Vřele knihu doporučuji...

atina153
28.12.2019

Naprosto skvělá kniha od začátku až do konce.

Jejunka
28.12.2019

Moc se mi knížka líbila, hodnocení dávám až po delší době, kdy se mi kniha uložila v paměti narozdil od jiných a těším se na dvojku až bude volná v knihovně.

Horský samet
Horský samet