Záchranářské pohádky

Záchranářské pohádky https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/339738/mid_zachranarske-pohadky-7Fo-339738.jpg 4 25 6

adela2316
02.09.2023 4 z 5

Nápad jistě dobrý a zasluzny, ale většina příběhů spíš byla jakoby vařená z vody, nudná. Bylo tam pár lepších ( V pokojíčku, Kufr, Rychlý Jirka), celkově je kniha ale slabší.

DK197
18.05.2021 3 z 5

E-KNIHA: Málem jsem hodnotila knihu podle jejího účelu. Seznámit děti s policisty, hasiči a lékaři je bezpochyby fajn nápad. Autorka má navíc slušnou fantazii. Problém je, že většina příběhů je moc rychle ukončená. Chybí jim delší zápletka či pořádný závěr. Je to škoda. Nevyužitý potenciál. Ale naštěstí ne vždycky, takže pohádky "Skřítek Radar", "Kocourek Nešika" i "Rychlý Jirka" a "Vodník Puškvorec" můžu vřele doporučit. Zaujaly mne i "Zachráněný obr", "Červená pastelka" a "V pokojíčku". Jen to třetí je samozřejmě trochu okoukané od filmu "Příběh hraček" (tematicky) a všechny tři jmenované pohádky by si zasloužily být další. Zbytek mě buď tolik nezaujal, nebo tomu něco chybí. I tak si od autorky ještě něco přečtu, její nápady se mi líbí.

martinkaLLL
20.04.2020 1 z 5

Pohádky nás moc nebavily. Takové bez nápadů a napětí.

mailis
29.04.2019 4 z 5

Kniha byla koupena vnukovi, text poslouchá, ale postrádáme více ilustrací..

jasmína
15.02.2019 4 z 5

Nepobavily mě (nás) všechny, ale jakž takž se dalo přečíst před spinkáním dcerky.

Bustedka
07.04.2018 4 z 5

Pohádky s poučením. Dlouhé tak akorát. Tak to má být :-) Navázali jsme četbou na hasičské pohádky, které se mi líbily asi trochu více, ale určitě za nás palec nahoru.