Detektivové

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Bratrům Tomášovi a Kubovi přinese stěhování do nového domu netušené dobrodružství. Připojí se k tajné klučičí partě a společně s novými kamarády se stanou svědky krádeže vzácného obrazu. Důvtipní malí detektivové přivedou policii na stopu zloděje. Zbývá ale objevit záhadně zmizelý obraz... Dospěláci mají svoji Agathu Christie, pro děti je tu Zuzana Pospíšilová a její dětská detektivka. Malí čtenáři se mohou těšit nejen na napínavý text a krásné ilustrace Markéty Vydrové, ale také na tajný vzkaz a doprovodné detektivní otázky. DeTeKTiVové budou brzy pátrat v dalších, nových knížkách....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/127357/big_detektivove-vD6-127357.jpg 4.263
Nahrávám...

Komentáře (14)

Kniha Detektivové

Fabiolka
31. ledna

Začalo to na zkouškou u prvního dílu a hned a měl velký úspěch. Pro čtoucí babičku (61 let) a vnučku (6 let) to bylo opravdu milé, inspirativní a napínavé čtení, takže jsme postupně musely přečíst celou sérii.

marketa3815
21.06.2022

Celkem průměrná detektivka, po Klubu tygrů se dceři zdá nudná.


SuslikB
14.01.2022

Celá serie DeTEKTiVných příběhu, v každém něco jiné. Napínavé, zajimavé.

EnderDragon
06.06.2021

Mě překvapilo, že pátraly děti a ne dospělí, protože kdyby mi máma koupila podobnou knížku, tak bych čekal, že budou pátrat dospělí. Dávám 10/10, nejlepší knížka, kterou jsem četl. Jakub 8let

dada18
17.02.2021

Knihu jsem četla dětem a moc se nám líbila. Přečetli jsme všechny díly "detektivů" a od té doby si moji děti hrají stále na detektivy :)

Katka.N3
03.04.2020

Prvni detektivka, co jsem detem cetla a hned mela velky uspech. Deti mely oci az navrch hlavy a hlavne po kapitole, kde byli kluci zavreni do kumbalu, vedly dlouhosahlou diskuzi, jak se dostanou ven a jestli je pes Azor vycmucha :-) Takze doporucuji a me neceka nic jineho, nez shanet dalsi dil :-)

Osice
10.11.2019

Knížka upoutala dceru obálkou. Myslela si, že se jedná o další příběhy zlobivých kluků, nezbedníků od M. Drijverové. A ani se nedivím, že si to myslela, obě knihy totiž ilustrovala skvěle M. Vydrová:-)

Hezký příběh o partě kluků, kteří si říkají DeTeKTiVové. První případ, ke kterému se nachomýtnou, je krádež obrazu od malíře Adolfa Kaufmanna. Baví mě, že autorka do svého příběhu zakomponovala skutečného malíře (i informace o něm jsou reálné). Knížka má pro mne tudíž určitou přidanou hodnotu. Kaufmanna jsem si musela vyhledat a jeho obrazy se mi líbí:-)

S dcerou (3,5 roku) jsme si díky knize vyzkoušely, jak se popisuje osoba/pachatel. Hodně se jí líbilo, když jsem ji popisovala já:-) Miluju knížky, které nás inspirují k nějaké společné aktivitě. Ještě bychom mohly vyzkoušet udělat sádrový odlitek stopy:-)

misa8153
02.12.2018

Knihu jsme četli společně s dětmi při večerním čteni. Dětem se moc líbila, myslím, že se úplně vžily do děje, který je dobrodružný a navíc je provázen krásnými ilustracemi. Určitě budeme číst i další díly.

1