Detektivové

Bratrům Tomášovi a Kubovi přinese stěhování do nového domu netušené dobrodružství. Připojí se k tajné klučičí partě a společně s novými kamarády se stanou svědky krádeže vzácného obrazu. Důvtipní malí detektivové přivedou policii na stopu zloděje. Zbývá ale objevit záhadně zmizelý obraz... Dospěláci mají svoji Agathu Christie, pro děti je tu Zuzana Pospíšilová a její dětská detektivka. Malí čtenáři se mohou těšit nejen na napínavý text a krásné ilustrace Markéty Vydrové, ale také na tajný vzkaz a doprovodné detektivní otázky. DeTeKTiVové budou brzy pátrat v dalších, nových knížkách....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/12_/127357/detektivove-127357.jpg 4.226

Detektivové

Dobrodružné, Pro děti a mládež
Vydáno:, Grada

Kniha Detektivové

misa8153
02.12.2018

Knihu jsme četli společně s dětmi při večerním čteni. Dětem se moc líbila, myslím, že se úplně vžily do děje, který je dobrodružný a navíc je provázen krásnými ilustracemi. Určitě budeme číst i další díly.

Anyz01
06.04.2018

Četli jsme se synem na jeden zátah, velmi pěkně napsáno, napínavé, místy poučné.

aninka.b
25.03.2016

Dobrodružný příběh pro děti. Parta kluků pátrá po zloději obrazu. Jednoduchý a lehce srozumitelný děj, hezké ilustrace.

helusa2
12.03.2016

Fajn knížka i pro začínající čtenáře. Líbí se mi i ty otázky vzadu pro porozumění čtenému textu. Napínavé, pěkně napsané, super! :-)

Isew
01.11.2015

Dcery (6 a 4 roky) ani nedutaly a poslouchaly. Když jsme dočetly, dožadovaly se hned dalšího pokračování. Už máme doma druhý díl. Jednoduché a napínavé dobrodružství.

zuzi1162
01.10.2015

Pro mě úplně nádherná kniha. První setkání se Zuzanou Pospíšilovou a hned se stala mou oblíbenou dětskou českou autorkou.

superrodina
08.07.2012

Čtení pro malé školáky s nádhernými obrázky.